Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne innen rendelni ezt a cipőt?

Figyelt kérdés

[link]


Piros tornacipőt szeretnék rendelni, de csak innen tudnék, más oldalt nemtudok, szerintetek érdemes lenne innen rendelni? 2008-as modell, szeretném megrendelni, csak nem vagyok benne biztos, hogy jót is kapok, szerintetek?


2010. aug. 26. 11:50
 1/5 anonim válasza:
Innen rendeltem kb 2 hete és jót kaptam, semmi gond nem volt/nincs vele.:)
2010. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Figyelj egy jobb márkánál már nincs annyi különbség a méretek között.Ha boltban felpróbáltál már hasonló cipőt akkor tudod a méretet.

Válaszd ki a megfelelőt és rendeld meg nyugodtan.Ha valami gond lenne, még az átvételnél elállhatsz az üzlettől.

A netes vásárlás már nem annyira veszélyes mint azt sokan állítják. Persze azért nem árt odafigyelni, meg elolvasni a jogaidat és a garanciális feltételeket az oldalon.


Úgyis erre a válaszra vártál:D gondolom nagyon tetszik ez a cipő.

2010. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még az a gondom, hogy a képen mintha a színe fakó lenne, remélem csak a kép ilyen.
2010. aug. 26. 11:59
 4/5 anonim válasza:

A képen az enyémnek is elég fakó színe volt, de amúgy nem az.:)

Első voltam.

2010. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16:04-es..téged mikor hívtak fel? Küldtek ugye egy e-mailt, ahol leírtál pontosan az adatokat, meg hogy majd hívnak stb...de észrevettem mikor megadtam a telefonszámom, a végére melléütöttem egy k betűt pl: +3630******k így...írtam is e-mailt, hogy k nélkül stb és leírtam a helyes számot, szerinted emiatt lehet probléma?
2010. aug. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!