Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan érdemes fullcap-et...

Honnan érdemes fullcap-et rendelni?

Figyelt kérdés

Vagy más fajta sapka is jó, lényeg hogy legyen miből választani. A magyar boltok hihetetlen drágák, 10 dolláros sapkát 11 ezer forintért árúlnak.

Tehát 1 jó sapkás webshopot keresek, legyen kiszállítás hozzánk,és utánvételes fizetés lenne a legjobb ha ez nem megoldható akkor megbízható webshop legyen.


2011. ápr. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Netes shopot nem tudok, viszont én vettem tavaly barátom szülinapjára 2290 ft-ért egy fullcap-et a new yorkerben, és volt egész sok féle:) Nem tudom, hogy most is van-e, mert nem járok oda, de szerintem nézelődj, ha van ilyen bolt a közeledben:) Szép estét! :)
2011. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
e-bay?
2011. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ebay-nál a webshopokat biztonságosabbnak gondolom ezért reméltem hogy tudtok valami jót. De köszi :) Vaterán is nézegetem néha vannak jó spaik olcsón.
2011. ápr. 29. 16:54
 4/5 elodka ***** válasza:

Ezeken a Weboldalakon egy sapka 6000-8000 Ft között van de nagyon jók márkások DC, Monster, Almost, Enjoi, Vans, Volcom, Dragon, Fox, One Intuders, És, Tyra, Nike, Etnies, Goldlife stb:


[link] Kb 3-4 munkanap a szállítás


[link] Kb 3-5 munkanap


[link] ha 14:00-ig feladod a rendelést 24 órán belül nálad van a cucc

2011. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
17%
Tucatáru vagy, minden hülyegyereknek ez van...
2012. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!