Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Fenzy ruhamárka/webshop...

A Fenzy ruhamárka/webshop mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Facebook hirdetésben találkoztam vele először.

A képeket elnézve tényleg gyönyörű ruhák vannak itt, - tegyük hozzá, egyáltalán nem olcsón.

Megbízható oldal? Azt kapnám a pénzemért, ami a képen van? Jó minőségű anyagokkal dolgoznak?

Ami elbizonytalanít, hogy a visszajelzésekkel, véleményekkel kapcsolatban semmit nem találok róluk, és nem áll rendelkezésre túl sok információ velük kapcsolatban.



2021. jún. 25. 11:59
 1/8 anonim válasza:
48%
Rendeltél? Van tapasztalat?
2021. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem. Ezért kérdeztem meg, mielőtt egy esetleges átverés áldozata leszek. 😅
2021. nov. 18. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, engem is érdekel. Rendeltél azóta?
2021. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok. Én most rendeltem először egy kicsit félve, de kellemesen csalódtam. Azt kaptam amit rendeltem mérettel színnel minden rendbe volt. A kiszállítás is gyors. A minőség is jó. Én csak jót tudok mondani.
2022. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Én csak jót tudok írni Róluk.Rendeltem egy világoskék műszörme kabátot.Abszolut méretarányos,nagyon elegáns úgy ahogy írták.Ingyen szállítással pár nap alatt megérkezett.Volt néhány kérdésem amit készséggel megválaszoltak.Ha nem jó a méret ingyen szállítással kicserélik.Így kockázat nemigen volt benne.Folyamatosan tudtam követni a csomag útját.A csomagolás ,a minőség minden rendben volt.Most rendeltem még egyet más színben is, remélem abban sem csalódok.Egyenlőre nagyon elégedett vagyok,csakis ajánlani tudom.
2023. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Monikax válasza:
Én rendeltem tőlük egy elegáns nadrágot. A méret óriási, széltében és hosszában is, kb. 20 centiméterrel hosszabb a nadrág szára, én még ilyen hosszú nadrágszárral nem találkoztam. Az anyaga olyan vékony, hogy szinte átlátszó. Szlovéniába kell visszaküldeni, azt írják a rendelés visszaigazolásában megadott tájékoztatóban, hogy tegyem a számla másolatát a visszaküldendő csomagba, de nem küldtek számlát sem e-mailben, sem pedig a csomagban. Telefonszám nincs megadva az oldalon, egy info-s e-mail cím van csak kapcsolattartásra. Nem tudom, hogy válaszolnak-e az e-mailre, 14 napos visszaküldési határidő van.
2023. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Monikax válasza:
Visszaküldtem a nadrágot cserére, két felsőt kértem. Meg is kaptam kb. egy hét alatt. Ha üzletben látom ezt a két terméket, egészen biztos, hogy nem vásároltam volna meg őket. Az egyik felső még valahogy elmegy, a másikat viszont házon kívül nem vállalom be. Ja, és a különbözetre kaptam egy kupont, amit nem fogok levásárolni.
2023. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én múlt héten kaptam meg a rendelésem két női felsőt.. tiszta gagyi kínai az egész és még marha drága is.. az ügyfélszolgálat meg ha reklamációról van szó egyáltalán nem kedves! Ráadásul ha vissza akarom kapni a pénzem küldjem vissza saját költségemen egy vagyonért szlovéniába..én tuti nem veszek innen semmit, egyáltalán nem korrektek!!!!
2023. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!