Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vintage üzletekben hamis ruhák?

Vintage üzletekben hamis ruhák?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy lacoste pólót az egyik vintage humana-ban.

Itthon utánanéztem és az alapján nem eredeti..pl a gombján ott van a lacoste felirat,már pedig az eredetin elvileg nincs ilyen.

Én biztos voltam benne,hogy ott csak eredeti cuccokat árulnak.

Ti mit tudtok erről?



2021. jún. 30. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A humana egy turkáló, azt adják el, amit valaki külföldön leadott, nem ellenőrzik, hogy az replika vagy sem.
2021. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban azt adják el, amit bevisznek. Nem ellenőrzik, meg nem is tudják ellenőrizni, hogy az eredeti-e vagy nem. Ez a rizikó mindig benne van az ilyen turkálóknál, meg használtruha kereskedéseknél.


Ez a gombos dolog meg... Én is olvastam amúgy ezt. Most lehet így van. Kérdés, hogy ugyan ez érvéynes-e a 20 évvel ezelőtti pólókra is?


Ha eredeti ruhát akarsz, menj márkaboltba / hivatalos forgalmazóhoz. Ha nem tudod megfizetni a Lacoste 15-30 ezres árkategóriájú pólóit, akkor nem a te pénztárcádnak való, ilyen egyszerű.

2021. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van nem is egy ilyen felsőm márkaboltból,csak nagyon megtetszett ez a vibtage hatás,hogy régebbi darabokat is be lehet szerezni,szeretem ezt a márkát.

Közben mondta is ismerősöm,hogy ő az előző hónapban vett eredeti lacoste felsőt ott..szóval majd ezentúl ha még megyek ide,akkor"megvizsgálom " ott,hogy melyik eredeti vagy sem.

Én voltam a naív,azt hittem csak eredeti vintage cuccokat árulnak.

2021. júl. 2. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár hozzáteszem, a Vintage daraboknál azért alacsonyabb a hamisítás valószínűsége. Szerintem 20 éve annyira nem tombolt még ez a hamis ruha láz. Vagy legalább is nem volt olyan szinten, mint manapság, hogy mindenki a török / tunézia / egyiptom / satöbbi országokból behozott 1 eurós vackokat árulják "prémium replikaként" vagy épp eredetiként és tonnaszámra hozzák be az országba.
2021. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!