Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mikor fogtok leszokni...

Lányok, mikor fogtok leszokni a szép ruha plusz tornacipő borzalomról?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy nem azzal van a probléma, hogy hordtok tornacipőt, és a hasonlóan öltözködő férfi társaimra ugyanúgy vonatkozik a kérdés, csak náluk kevésbé tapasztalom.


A bajom azzal van, hogy mikor egy szép szoknya és/vagy csinos felső van rajtatok, elrontjátok egy borzalmasan ronda, ne adja isten koszos tornacipővel. Az meg már a hab a tortán, hogy ünneplőhöz, alkalmi ruhához is ezt csináljátok.


Egy kérdésem van, miért? Rajtam mikor öltöny van, de ha csak egy elegánsabb ing is, máris elegáns bőrcipőt veszek hozzá és nem sport/tornacipőt.

Lányok, ti miért nem tudtok ilyenkor legalább valami csinos balerinát felvenni, ha magassarkút nem is akartok?


Olyan lehangoló ez. A csinos, elegáns kinézeteteket egy pillanat alatt tönkrevágjátok.


25/F



2021. júl. 1. 07:43
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
A "csinos" balerina szerintem még lehangolóbb 🤷‍♂️
2021. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Legalább az nem tesz tönkre egy szoknyás, csinos szettet. De a lányoknak rengeteg alternatívájuk van öltözködni, mégsem használják ki.
2021. júl. 1. 07:57
 3/50 anonim ***** válasza:
49%
Mert sokan mindig az aktuális "divatot" követik 🤷‍♂️
2021. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert nekem így tetszik. Azt meg leszarom hogy téged ez zavar.
2021. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
79%
Az én osztálytársaim is így hordják. Szép szoknyához nike air force 1. De én csak farmerhez, rövidgatyához vagy leggingshez veszek tornacipőt
2021. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez így teljesen rendben van,az általad írt ruhákhoz nem néz ki hülyén a tornacipő. Viszont ha elegánsabb vagy, skkor nem értem miért kell elrontani vele...
2021. júl. 1. 08:14
 7/50 anonim ***** válasza:
49%
Hát elég ronda látvány, nőként is. Múltkor is láttam egy fiatal nőt, fekete top,.fekete szoknya, fekete táska, és hófehér sportcipő, ráadásul az aminek olyan nagy talpa van. Gyönyörű szett 😃
2021. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Igen, pedig egy normális cipővel biztos csinos lett volna. Azok a bumszli fajta cipők meg még rosszabbak.
2021. júl. 1. 08:37
 9/50 anonim ***** válasza:
75%
kinek a pap, kinek a papné, férfi vagyok, nekem tetszik a sportos elegáns kombó. Nem mindenki egyforma tesókám, nem mindenki a te ízlésednek szeretne megfelelni, jobb ha ezt elfogadod. Valószínűleg a te öltözködéseddel is legalább annyi lánynak baja van, mint neked az övékkel :)
2021. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
82%
semmi közöd hozzá, nem neked akarnak tetszeni
2021. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!