Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés a brazil tangás...

Milyen érzés a brazil tangás bikini?

Figyelt kérdés

Eddig mindig "klasszikus" fenekű bikiniket hordtam, de szeretnék venni egy brazil tangásat, valami ilyesmit: [link]

Aki szokott ilyet hordani, milyen érzés, hogy szabadon van a popsi? Szabadabb? Nem fogom vajon magam kínosan érezni? (Tudom, hogy furcsa kérdés, de érdekel) :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. júl. 4. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Utóbbi években kb minden fiatal lány, nő ilyet hord, nem hiszem, hogy szarul éreznéd magad, mert már rég nem egy extra dolog. Érzetre ugyanolyan, mintha sima bugyi fazonut hordanál. Már ha jó a méret :D
2021. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem belefer siman ne erezd kinosul magad ha tetszik es jol erzed magad benne viseld :) 18/f
2021. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Csak olyan másnak tűnik, hogy a fenekem nagy része szabadon van. De közben meg tetszik a fazon.
2021. júl. 4. 16:46
 4/7 anonim válasza:
93%
Ez a lényege :D
2021. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Közönséges és r!bancos érzés.

Aki ilyet felvesz az “olyan” is.

2021. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
30 alatti nő vagyok és nekem nem tetszik. Tavaly gyorsan kellett egy fekete bikinibugyi és teljesen véletlenül egy ilyen szabásút vettem, mivel nem volt más akkor, ott. Nem mondanám, hogy ugyanolyan érzés, mint egy "normál" bugyi, legalábbis hullámzó tengerben. Elcsúszkált - persze nem mindig, de míg egy normál fazon fixen rajtad van úszás, mozgás közben, addig ez bizony néha elmozdult (talán mert más a szabása, máshogy oszlik meg az anyag). Ezenkívül valahogy jobban telement homokkal is, elég kellemetlen volt. Hogy őszinte legyek annyira felbosszantott, hogy én ki is dobtam, de napozáshoz, csak fekvéshez ideális lehet. Viszont most a strandon láttam másokon is ilyen fazont és látványra sem tetszik.
2021. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Végre egy kultúrált nőt ismertem meg a 6-os versenyző személyében.
2021. júl. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!