Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rossz bikiniket kértem....

Rossz bikiniket kértem. Megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly élettől volt egy, de az már nem tetszik, és kicsi is. Elmentünk anyukámmal bikinit nézni még májusban, akkor is és most is tetszik, csak nem tudom, egyszerűen nem én vagyok. 16 éves vagyok, és egy sima fekete push-up bikini (ezt utólag vettem észre sajnos, de nincsenek nagy melleim, szóval nem emeli ki). Kényelmetlen is, és félek, hogy mások mit gondolnak róla, mert jóval fiatalabbnak nézek ki, és a korosztályomból is sokan színes, más fazonú fürdőruhában hordanak. Aztán rendeltem egyet, de nagy lett.



A feketét hordani fogom, de szeretnék mellette mégegyet. Hogy beszéljem meg anyukámmal? Ragaszkodik hozzá, ő fizesse a dolgaimat, de nyilván nem fogok erőszakoskodni, meg semmi.



2021. júl. 4. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

anyaaaa, nem tetszenek a bikinik.

esetleg sírj

2021. júl. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!