Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják ezt a magassarkú...

Hogy hívják ezt a magassarkú típust és hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

[link]


A bal oldalon lévő rózsaszín érdekelne, hogy van-e valami konkrétabb elnevezése az ilyen "megkötős" magassarkúknak.


2010. aug. 26. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs.nem láttam még ilyet sehol.lehet tally weijl-be ott vannak kicsit extrémebbek vagy ha beszabadulsz a westendbe.
2010. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem a megkötős rész miatt de ez egy platform cipő, az ilyen megoldásra nincs külön név
2010. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ismerősöm egy sima cipőjét csináltatta meg ilyenre mert mindig kijárt belőle a lába és a cipész javasolta neki ezt a megoldást szóval te is megcsináltathatod akár egy meglévő cipődet is ilyenre de amúgy erre külön nevet nem tudok
2010. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak a platformosak kicsit bunkobbak.
2010. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy magas sarkú körömcipő megkötős bokapánttal. Ez a korrekt elnevezése, tehát van neve :D
2010. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A platform cipőnek nem csak a sarka nagy hanem a talpa is elég jól meg van emelve, de tökmindegy. Szerintem nagyon szépek.
2010. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!