Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyent hol lehet venni (képpel)?

Ilyent hol lehet venni (képpel)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos sehol nem találok ilyen szíjat, csak vagy azt a racsnist, vagy a klasszikus csatost. De azok nekem nem tetszenek.


Mutatom milyenre gondolok:

[link]

.eu/view.php?filename=652IMG_20210704_142523_4.jpg


Ha rossz kategóriába írtam ki, jelentsétek be nyugodtan.

Sajnos linkelni csak így tudtam, de a .eu előtt lévő sortörést ha kiszeditek, megy a link.



2021. júl. 5. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Aliexpress (itt tuti)

Shein,Amazon,Vateran is lattam,Gardrobcsere,Facebook Marketplace,Pesten SziaPluszba is szoktak ilyenek lenni

[link]

2021. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem akarok kínaitól kétséges minőséget, bizonytalan szállítási idővel. Amit linkeltél, az nagyon nem ilyen, hanem szövet alapú. Ilyen hulladékot találok itt is a kinai boltba :S
2021. júl. 6. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Kínai árukból is van minőségi.(A képen nem láttam hogy milyen anyagbol van az ov.)

Egyépként ha beírod google-ba hogy fémcsattos bőr öv rengeteg dob ki.Keresgeljel.

2021. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam, csak "automatát". Az én övem bőr, arról készült a kép. (Igazad van, nem látszik rajta pontosan)


Amúgy már azt is elvámolják, ha egy műanyag poharat rendelsz az EU-n kívülről :S

2021. júl. 6. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

150 euró felett kell vámot fizetni.Addig csak vámkezelési díjat+áfát.

(1#)

2021. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!