Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánl nekem valaki egy megfize...

Sansastarkk kérdése:

Ajánl nekem valaki egy megfizethető ruhaboltot, ahol a 80-as évek és a rock dominál stílusban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ehhez a stílushoz kapcsolódó ruhákat, kiegészítőket. Utánanéztem neten, de legtöbbször külföldi oldalakat dob fel, ahol az árak...nos nem igazán passzolnak a zsebpénzemhez.😅

17 éves vagyok mindig csodáltam az ilyesmi dolgokat. Kislány korom óta imádom a rock zenét (Bon Jovi, Queen, Guns N' Roses, Tears for Fears, Journey, hogy csak párat említsek) de sosem volt elég merszem ahhoz, hogy kimutassam magamon. Nem szeretnék ilyen nagyon feketébe átmenni, szerintem a szüleim sem örülnének neki...de szívesen beszereznék pár cuccot. Egy olyan helyet keresek, ahol korrekt áron tudnék vásárolni és végre kimutatni, hogy én ehhez az irányzathoz vonzódom.


Ha van bármilyen hely, amit ismersz vagy weboldal és esetleg belinkelnéd nekem, baromi hálás lennék! Előre köszönöm!



#rock #shop #80's fashion
2021. júl. 6. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen cuccokat nem fogsz olcsón találni.. Még használtba sem.
2021. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha pesti vagy akkor a vintage humanat a retrock-ot a jajcicát és a Gihádát ajánlom
2021. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emp.at-n nézz körbe. Alapvetően nem olcsó, de ki lehet fogni jó akciókat. Amazonon is érdemes nézelődni, csak nagyon figyelj oda a szállítási díjakra. Jártam már úgy, hogy drágább volt a szállítás, mint maga a termék.

Ha élőben vásárolnál, akkor a Jajcicát ajánlom. Olcsónak nem olcsó, de a minőség szuper.

2021. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A pénzhiányt úgy is meg tudod oldani, ha ajándékba kérsz ezt-azt. Nekem pl.a 14.szülinapomra lett meg az első AC/DC pólóm. 15.szülinapomra lett acélbetétes bakancsom, a 18.-ra bőrnadrágom. Húsvétra kértem Iron Maiden koncertjegyet, Karácsonyra Cradle of filth pulcsit. 🙈
2021. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!