Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kiegészítőt szeretitek...

Melyik kiegészítőt szeretitek hordani inkább? Karóra vagy Napszemüveg?

Figyelt kérdés
Nagyon népszerű ez a két divatcikk és kiváncsi vagyok. Én napszemüveg b*zi vagyok, mert számomra az órának nincs funkcionalitása. Napszemüvegben meg külön szeretem a pazar látványt amit nyújt. Ti melyiket viselitek szívesebben?

2021. júl. 6. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Karóra.

Nem szeretem, amikor "üres" a karom, egy jó óra pedig remekül fel tudja dobni az összképet. De a napszemüveget sem vetem meg.

2021. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen karóra. Napszemüvegem is van, de csak nagyon-nagyon ritkán hordom, valamiért nagyon nem szeretem, idegesít, ha rajtam van.
2021. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Karórám nincs mert sajnos nem tudtam összegyűjteni egy szép karórára. Egy Tudod 1926 vagy Cartier Ballon Bleu szeretnék de nincs egyenlőre pénzem.

Napszemüveget ezzel szemben olcsóbban is tudok vásárolni, jelenleg egy barna keretes Gucci van amit idén vásároltam akciósan (170€).

2021. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Napszemüveg


Hordanék órát is szívem szerint, de mikor hordtam is telefonon néztem az időt, sosem az órán így nem láttam értelmét tovább hordani.

2021. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én óra párti vagyok, a napszemüveg annyira nem a stílusom. Mondjuk úgy, hogy nagyon nem áll jól semmi a fejemen, illetve amúgy is szemüvegem van, szval nehézkes. 😅

Az órát pedig pont a funkciója miatt tettem mindennapi kiegészítőmmé. :)

2021. júl. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14

Nekem is pont ugyanez volt a gondom. Egyszerűen berögzült nálam az a mozdulat, hogy amikor időt akarok nézni rögtön a zsebemhez nyúlok.

2021. júl. 7. 05:37
 17/18 anonim válasza:
Napszemüveg. Órára sajnos nem telik.
2021. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Inkább óra, van egy kisebb gyűjteményem. Anélkül meztelennek érzem magam.

Napszemüvegből van egy wayfarer classic aztán annyi. Azon nincs mit ragozni.

2021. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!