Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány rövid ujjú pólótok van?...

Hány rövid ujjú pólótok van? Hányat hordatok belőlük rendszeresen? 21/l

Figyelt kérdés
Most frissítem a ruhatáramat és kicsit gondban vagyok, hogy hány felsőt kellene vegyek. Nagyon sok a régi pólóm, kb 30-40db és a nagy részét ideje lecserélnem. Mennyi az amennyit ti ténylegesen használtok felváltva?

2021. júl. 9. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 30 db rövid ujjú pólóm van, ebből kb 10-et hordok rendszeresen.
2021. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 db van,mindet hordom.
2021. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:

Nekem 25 körül. Tudom hogy nagyon sok de én egész évben hordom őket, télen is csak addig van rajtam pulcsi amíg kimegyek. Évek alatt gyűlt össze, van 6-8 éves is. Zenekaros, cicás, okkult mintás, darkos, mind fekete és hordom is mindet.

Egyszerre 10 amúgy bőven jó, én is annyit vettem elsőre amikor anno ruhatárat cseréltem. Csak az vagy 10 éve volt és azóta gyűlik :D

2021. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 48 nyàri felsőm van, ebből 13 sima rövidujjú póló, 35 ujjatlan vagy pánt nélküli ‘extrább’ felső amit inkább randira, hétvégére hordok. Ezekből kb 30at hordok.
2021. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú polóm talán 6-7 db van. Ujjatlanból kb 15-20 db, van két blúzom is. Ez még nekem kevés, szeretném majd bővíteni a ruhatáram.. :).
2021. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, legalább 50-60 körül, mert nincs szívem kidobni őket, így a nagyját csak itthonra hordom. Az összes közül kb 10-12 db az, amit rendszeresen hordok.
2021. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!