Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komresszios harisnyat irt fel...

Komresszios harisnyat irt fel az orvos.ilyen melegben hogy hordjatok? En ff vagyok. Probaltam .de nagyon meleg hosszunadrággal

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 06:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező még mindig nem árultad el, hogy mi a panaszod, miért javasolta az orvos?
2021. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Viszeres a lábam. Hogy megelözzem a műtetet. Erre irta fel az orvos
2021. júl. 10. 08:50
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát akkor viszont hordanod kéne. Tudom gáz, k#rva meleg van. Mellette ajánlom a gyógyszert, amit már említettem.
2021. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Minek néznének? Normális embert nem foglalkozik vele. Felénk is van pár pasas aki rendszeresen hord térdharisnyát, de van aki combfixet, nagyon hülyék gúnyolódnak ezen.

Én nem tapasztaltam, hogy a harisnya miatt kigúnyolnának.

2021. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ertem.köszönöm.a jotanácsokat. Megfontolom.hat rövidnadrággal biztos konfortosabb lenne.
2021. júl. 10. 09:02
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát az biztos.
2021. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Igen rövidnadrággal hordjad, abban nem lesz meleged.

Mellesleg sok itt az okos aki azt mondja a nejlonharisnya nem melegít.

(De azért sok nő hordja nadrág alatt télen, a fene tudja miért...)

Én nem szeretem csupaszon a lábam, szeretem érezni,hogy van rajta valami ezért vékony harisnyát szoktam felvenni, teljesen áttetsző bőszínűt.

F.

2021. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

#17 ritka aki bevállalja a harisnyát magán, pasiként utcán. Még egészségügyi szempontból sem meri sok ffi hordani, pláne akinek csak bejön.

Én is találkoztam már egy táborban egy sánta fiúval, nyár volt, dög meleg mint most. És ültünk kint, és a bokájánál látszott a harisnya. Szegényt meg is sajnáltam, hogy nem elég a baja még a harisnyáját is lepleznie kell.

Én sosem titkoltan, hogy szeretek nylonharisnyát hordani, 14 éves koromtól kezdtem gyakran hordani, télen, nyáron, jó időben rövidnadrággal. Szinte alig van akit zavar.

2021. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%

Engem mondjuk halálosan nem érdekel más véleménye.


Amikor térdszorítót hordtam elegáns ruhához, és megnéztek, pont leszr... Az egészségem sokkal fontosabb mint pár vadidegen véleménye.

2021. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18.

Én tudod nem a gyáva rettegők táborát erősítem, és nem a hiúságtól, gyávaságtól lesz férfi a férfi hanem pont az ellenkezőjétől.

Mindég egyedi és különc voltam, sosem szerettem beállni a sorba.

17-es voltam.

2021. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!