Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komresszios harisnyat irt fel...

Komresszios harisnyat irt fel az orvos.ilyen melegben hogy hordjatok? En ff vagyok. Probaltam .de nagyon meleg hosszunadrággal

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 06:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Vegyél a patikában diozmin hatóanyagú szert! Először nagyobb dózisban szedd (3*2) aztán pár naponta csökkentsd az adagot. Majd fenntartóban érdemes szedni 1*1-et naponta.

Nem tudom Neked miért írta fel az orvos a harisnyát, de valszeg a rossz visszér keringés miatt. Ilyenkor nyáron kitágulnak az ereink, nagyon sok embernek dagad a lába. Aki erre hajlamos már májusban el kezdheti szedni, elkerülendő a problémát.

2021. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi!! Akkor ne hordjam? Az orvos elöirta. Megnezem azt a gyogyszert .
2021. júl. 10. 07:52
 3/22 anonim ***** válasza:
Milyen problémára írta? Milyen az életviteled? Sokat ülsz? Sokat vagy otthon?
2021. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A munkam.felet üléssel a.masik felet sok talpalassal töltöm.nem vagyok sokat otthon.
2021. júl. 10. 08:04
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Akkor mire írta ki? Mi volt a panaszod? Valamire csak javasolta?!
2021. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben nem a legjobb, de én is hordok, mert nekem is van pár visszerem és sokat ülök... Azaz jól jön az a harisnya, nem feltétlenül kell gyógyharisnya, mert sokkal drágább.

Én ajánlom a Bellinda 40-50enes harisnyáit,ha megnézed a mérettáblázatot, ki tudod választani ami jó lehet. Ajánlom, hogy eggyel kisebb mértétűt vegyél, akkor jó passzos lesz a lábadon! Én a perfect fajtát szoktam venni, de van kimondottan ülő-utazó harisnya, fit in form néven.

Ha van interspar felétek, ott vannak ezek a harisnyák. Olcsóbb és kényelmesebbek, szebb is mint a gyógyharisnya!

2021. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használod, akkor fájdalmas viszereid lesznek, adott esetben trombózist kaphatsz, de te tudod, neked mi éri meg jobban.
2021. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja és ne hosszú nadrággal hordó, más pasasok is hordanak harisnyát, hogy látszik, én is röviddel hordom. És tényleg jó.
2021. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hordom.mert jo a labamnak erzem. Csak nagyon.meleg hosszunadrag alatt. Sajnos
2021. júl. 10. 08:35
 10/22 A kérdező kommentje:
Hat nem akarom hogy kinevessenek.. vagy masnak nézennek
2021. júl. 10. 08:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!