Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak-Nők, ti öltöztök jobb...

Férfiak-Nők, ti öltöztök jobb turkálóból?

Figyelt kérdés

Turkáló alatt most nem feltétlen azt a helyet értem, ahol mások agyonhasznált ruhái vannak, hanem azokat, ahol pl.: boltokból, vagy ruhagyárakból kiszelektált ruhák vannak, vagy bár használt, de újszerű ruhák. Tehát a minőségibb turkálós ruhák. Az a hely, ahol szinte ott van még a cimke vagy ott is van.


Kort és nemet is írjatok.

Nameg azt, hogy, ha igen, miért, ha nem, akkor miért nem.



2021. júl. 10. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert felénk nincsen normális turkáló. Itt vidéken a turkáló egyelőre még azt jelenti, hogy egy halomra van dobálva a poshadt szagú, szakadt, foltos, gyűrött stb. cucc, aminek a nagy része gyakorlatilag hordhatatlan. Ha lenne a közelemben normális turkáló, akkor viszont járnék tök szívesen. 22/L
2021. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha lenne Magyarországon egy Goodwill-hez hasonló üzletlánc akkor nagyobb eséllyel, de Mo-n csak rosszminőségűvel találkoztam.
2021. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
72%
Naná, van egy csomó jó cuccom onnan, amit címkésen túrtam potom pénzért. Van ami 5-8 éve megvan és még jó. 31nőstény
2021. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Bemegyek egy kínaiba, vagy egy fast fashion boltba és ott vásárolok be.
2021. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
94%
Nem. Ingek, nyàri cuccok H and M-ből, az elegànsabb holmikat meg megvarrom magamnak.
2021. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Régebben igen, anyagiak miatt. Inkább vettem jó anyagú, jólszabott holmikat használtan vagy még akár árcetlivel.

Mostanában már elérhető számomra is a leárazások miatt az az egy márka amit szeretek.

2021. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Isten őrizz.

F.44

2021. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert lehet jó dolgokat találni. 48F
2021. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert nem érek rá: nekem sokat kellett menni, míg valóban jó darabokat találtam.
2021. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
94%

én minden árucserekor megyek ha van időm, néha csak másnap jutok el, viszont nagyon ritka ha nem veszek valamit

én kiló árasba járok, egész jókat lehet találni.. vettem már egy török márkás kabit ami újonnan 21k lenne(aminek egyetlen hibája az volt, hogy leszakadt 3 gombja) teljesen jó nike felsőt, rick and mortys pólót, adidas dzsekit, lacoste táskát... :) általában a márkát és az "egyedibb" cuccokat keresem és nagyon boldog vagyok, ha találok :D

22/L

2021. júl. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!