Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, nektek a háromszög...

Pasik, nektek a háromszög fazonú vagy a pánt nélküli (bandeau) fazonú bikinifelső tetszik jobban egy nőn? Biknialsóból a hagyományos vagy brazil fazonú jobb?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 14:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak azt se tudják miről beszélsz! Azt vedd fel, amiben jól érzed magad.
2021. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a hagyományos bikini formájú bikini tetszik, ami úgy néz ki, mintha a lány fürdeni és napozni menne a strandra.

Az ilyen qurvás, mindent megmutató madzagdarabokat undorítóan közönségesnek találom. De pár kistini fiúnak kellemes perceket szerzel.

2021. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Nőként nem tudom miről beszélsz, nem hogy a férfiak legyenek ilyen profik belőle 🤣🤣
2021. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Belinkelek akkor egy példát, bár szerintem világosan leírtam, hogy mire gondolok

1) háromszög fazonú

[link]

2) pánt nélküli

[link]

1) hagyományos alsó

[link]

2) brazil alsó

[link]

2021. jún. 17. 14:51
 5/49 A kérdező kommentje:
29 évesen nem a tinifiúknak akarok tetszeni, elhiheted, hogy az érettebb 30-40 éves férfiak a célcsoportom
2021. jún. 17. 14:52
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
Azok is leszarják, hogy mi van rajtad, elhiheted.
2021. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%
Azt kérdezi a kérdező, hogy a hagomyányos 3 szög alakú felső vagy az a pánt nélküli széles bandzázs felső tetszik-e. Utóbbi úgy néz ki mintha egy széles textilövvel átkötötték volna a mellkasát a lánynak és ha ugrál a vízben általában lecsusszan, napozáshoz viszont tök jó.
2021. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Na de már érkezett is magyarázat :D egyébként tényleg senkit nem érdekel a ruha, a test benne, az igen.
2021. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%

Egyik sem madzag. A pántnélküli olyan mint egy pántnélküli melltartó, drótmerevítős, vastag merevebb kosárral, bimbi se látszik át.

Brazil tanga pedig a 'féltanga'. Pont hogy nem az a zsinór ami 15-20 éve volt divat.

2021. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
87%

Hát azért nem mind1, milyen tested van 😂

Ha pl egy pálcika, vagy épp egy husgolyó, akkor sztem bármit felvehetsz, senki nem fog megbámulni.

Ha jo a tested, akkor meg azért édesmind1 mi van rajtad, nem azt fogják nézni...

Pasitfogni meg nem a strandon szokás... ott max alkalmit ha találsz.

2021. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!