Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hogy latjatok? A...

Lányok, hogy latjatok? A mostani fiatal fiuknak / ferfiaknak jobb a stiluserzeke, mint az idosebbeknek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem, sőt borzalmas.

17l

2021. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Én 22 f vagyok. És már jobban öltözködök mint a buta 17 éves srácok. Elnézést. A kivétel erősíti meg magát. Nem hordok szűk szakadt nadrágokat, holmikat. Ez fontos. Van csinosabb ruhám is de van jó farmerom is.
2021. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%

Attól függ mennyi az idősebb.


Én 21/l vagyok és nekem tetszik a 20-30 éves korosztály stílusa. Lehet az streetwear, vintage, stb.


De nálam sokkal idősebbeket nem nagyon "bámulom". XD

2021. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt így nem lehet megmondani ember függö nem mindenkinek ugyan olyan a stílusa, nekünk is más más jön be.
2021. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekelnek a kamasz korúak,a 20-30 évesek között is inkább az egyforma öltözet van, mintsem az egyéniség. Aki másabb az tetszik.
2021. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tini korosztály évtizedek óta nincs a stílus magaslatán, gondoljunk bele anno mik voltak divatban, susogós melegítő, bundesliga frizura, dauer, rapper divat, 20-25 éves korra szokott kinőni az ember abból a korszakból mikor próbál menő lenni és követni a trendeket akármilyen elborultak.
2021. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én amit megfigyeltem a mai fitalabb férfiakon( 35éves korosztályig), hogy lassan már mindenki 1-2 számmal kisebb ruhát hord. Szabályosan feszül mindenkin a póló, meg a nadrág :D Még a kövéreken is.
2021. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7-es, nem kovereken mit szolsz ehhez a jelenseghez?
2021. júl. 13. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
én egyszer próbáltam ki, nem valami kellemes érzés szerintem. Egy az, hogy nem valami kényelmes, ilyen nyári napakon meg izzadsz tőle rendesen, mert nem tud szellőzni a bőröd.
2021. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!