Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha behintőporozom a lábamat...

Kupicalajos kérdése:

Ha behintőporozom a lábamat akkor is nagyon izzadni fog acélbetétesben?

Figyelt kérdés
Ma megyek koncertre és pogózni is akarok mindenkép, tavaly tornacipőben voltam és úgy rálépett egy nagydarab pali a lábamra, hogy kb csörgött a cipőm mint a rumbatök! Idén rövidnadrágban és steel 20 soros acélbetétesben tervezek menni este 6-7 körül. A hintőpor segít valamennyit az izzadás ellen?

2021. júl. 16. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit segít, a semminél jobb. De miért nem veszel lábra való izzadásgátlót? Egy csomó gyártó foglalkozik már ilyesmivel, minden drogériában kapni.
2021. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Találtam azt is, az mennyit segít?
2021. júl. 16. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó minőségű sokat. Ne ilyen 400 ft-os vackot vegyél, de mondjuk a Scholl már elég jó. Nekem legalábbis beválik.
2021. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Uhh. Ez durva. Olyan visszeres lábaid lesznek. Mért nem hordasz rendesen nyáron 30 fokba szandált? Oké hogy rocker vagy, de borzalmas annyira ez a stílus nyáron hogy igy közbe belefulladsz a saját lábad gyötrelmébe. Amúgy vannak rockerek akik nyáron koncert közbe kitudják hagyni a pogozást és nem kell bakancs. A rock arról szól hogy élvezd a zenét ne a többi idiótával forgolódj össze vissza mert baleset van ebből. Fura hogy nincs betiltva. Rocker vagyok de nem pogózok 1000 bolond ember miatt vagy mi. Élvezni kell a nyarat. Légyszíves fontold meg tanácsomat, vegyél föl kényelmes laza cuccot, ne pörkölődj benne na meg aztán vigyázz magadra a buta tömegbe. Azok az emberek csak idegenek
2021. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"A jó minőségű sokat. Ne ilyen 400 ft-os vackot vegyél"


Exodor 800 forint alatt szokott lenni, es annal jobbat nem talalsz.

2021. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Exodor szétmarja a bőrét annak, akinek picit is érzékenyebb, azt azért tegyük hozzá
2021. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy marja. Be kell kenni hidratalo kremmel masnap reggel, miutan lemostad, es nem lesz gond. De ki kell probalni.
2021. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Olyan szandált kéne gyártani, ahol a szíjak helyett acélmerevítés van.
2021. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah, a lábspray bevált. A koncert után még a szegecses mellényemet is át izzadtadm, de a lábam csont száraz maradt! 4-es! Semmi gond nem lett belőle a pogó pedig számomra kihagyhatatlan. Amúgy nem rocker vagyok hanem punk :)
2021. júl. 17. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy bevált! :)

Üdv, az 1. és 3. válaszoló

2021. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!