Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen fazonú bikini bugyi...

Egy ilyen fazonú bikini bugyi is kihívónak, közönségesnek számít vagy még elmegy?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen pont ez, de valami ilyesmi: [link]


Eddig mindig sima bugyis bikinit vettem fel a strandra, pedig alapvetően tangát hordok. Rendes tangát nem vennék fel a strandra, de valami ilyesmi, "nagyobb" fajta tetszene, csak nem akarok közönségesnek hatni. Szerintem ez nem számít kihívónak, de pont ezért vagyok kíváncsi a véleményekre. Normál testalkatom van, szép a fenekem.



2021. júl. 17. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha az alakod jó, vedd fel, ha az étvágyad, akkor ne!
2021. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 35 évesen 2 gyerek után ilyen bikinim van. Először nem akartam, elég szolid bikinimjeim voltak eddig, de a párom mutatott egy felvételt brazíliai tengerpartról. Minden nőnek ilyen fürdőruhája volt alkattól függetlenül. Egyáltalán nem volt gusztustalan, sőt érződött, hogy a brazil nők magabiztosak és magasról tojnak mások véleményére. én pedig beadtam a derekam. Szerinte nagyon jól áll nekem, nekem is tetszik magamon, más véleménye nem számít.😉
2021. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
#12 Remélem, az uradé számít, (a bejegyzés alapján igen).
2021. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
13,így-így, plusz a kislányom véleménye, ő még nem hazudik. Azt mondta nagyon szép vagyok benne.😍
2021. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!