Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megy el ez a szett...

Mennyire megy el ez a szett egy esti félprofi, tengerparti fotózáshoz? Szeretem az egyszerűbb ruhákat, viszont nincs egyáltalán érzékem az öltözködéshez, ezért is kérdezek rá itt is.

Figyelt kérdés

Testalkatom az kicsit izmosabb, ha ez számít a ruhaválasztásnál, a fotók pedig lazább hangulatúak lennének. Más ruha ötleteket is meghallgatok.

[link]

[link]



2021. júl. 19. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Megfelel a célnak, de ez a nadrág szerintem csúnya, bocsánat. Bár nyilván azt kéne látni, hogy rajtad hogyan mutat.
2021. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tengerparti estéhez tökéletes. Egyszerű, passzol a hangulathoz. Egy fehér mokaszin cipő illene a szetthez.

De érezd is jól magad a ruhában.

2021. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
A gatya nekem sem tetszik. Inkább válassz egy lenvánszon rövidgatyát valami nyárias, visszafogott színben (pl terepzöld, pasztelkék). Ne legyen mintás, meg ez a tipikus fürdőgatya hatású, azok nem illenek ehhez a felsőhöz. Az ing jó, vehetsz hozzá fel szalmalkalapot is. Jó a mokaszin is, de egy ízlésesebb tangapalucsot is vihetsz magaddal amit utcára is felvennél (nem flip-flop), ha esetleg olyan kép lesz ahol az előnyösebb.
2021. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*tangapapucsot
2021. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!