Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb férfi alsó...

Melyik a legjobb férfi alsó nemű hogyha az a cél hogy egyáltalán ne érezem hogy bármi is rajtam van?

Figyelt kérdés

Boxert hordtam mindigis de kényelmetlen az összes ha feszeset veszek akkor a szára felcsuszik felgyurodik és vágja a combomat és a varrása is ha hajolik gugolok akkor még jobban felcsuszik ha bővebbet veszek akkor meg bele vág a seggembe és a boxer folyamatos ki húzása a lyukambol jobban idegesít mintha a combom vágna.

Fecskét sose hordtam annál elő fordulhat az ilyen?

Vékony lábaim és torzsem van viszont a seggem elég méretes szerintem ez okozhatna azt hogy semmilyen boxer nem passzol rám olyat akarok amit egyáltalán nem érzek hogy rajtam van bármilyen mozgást is végzek.

Eddig tescos/ Lidlis alsó nadrágokat vettem lehet más márkát kéne nézni vagy inkább más alsó nemű fazont például fecskét?


2021. júl. 23. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő méretű fecskénél nincs jobb.
2021. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fecskét próbáld ha még nem tetted..főleg ha a más szabású boxerek nem kényelmesek sehogyse.


Esetleg tanga, de az elég merész dolog. Sokan kritizálják is. Viszont kényelmes ha jó a méret és olyan mintha tényleg nem lenne rajtad semmi, viszont meg kell szokni, első pár alkalommal lehet fura lenne.

2021. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a tangára. De a jó méretű férfi tangára.


Én tizenvalahány éve hordom teljes megelégedéssel. Meglepően kényelmes, és nem érzem hogy rajtam van. Nem gyűrődik, nem csúszkál, olyan mintha rajtam sem lenne. Az első pár nap fura lehet, de hamar meg lehet szokni.


A fecske sem elvetendő ötlet, de én már nem váltanék rá vissza tanga után. Régebben azt hordtam.


A boxer borzalom, mindig is utáltam pont azért amiért te is. Semmi előnye nincs, kényelmetlen szar. Nem is hordtam sosem, csak próbaképpen pár alkalommal, de az pont elég volt.

2021. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jockstrap
2021. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!