Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék csajos átmeneti...

Hol vehetnék csajos átmeneti kabátot?

Figyelt kérdés

Bőrkabátom van, de valami csajos kabátot szeretnék így őszre, tavaszra majd :)

Milyen üzletekben vehetnék? Képet is csatolhattok, ha tudtok vagy a márkákat a weboldalát is linkelhetitek. Köszi!


2010. aug. 28. 09:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
márkának*
2010. aug. 28. 09:21
 2/13 anonim ***** válasza:
én is most szaladgálok utána.eddig még nemsok sikerrel.csak ilyen bolerók vannak de azokat nem tudom kihasználni
2010. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Én most a ballonkabáttal szemezek. :)

Ilyesmiket nézegettem, csak nem tudom, hogy hosszút vagy rövidet:

[link]

[link]

[link] 1.kép

[link]

[link]

[link]


Neked tetszik? Szerintem egy ilyen is jó választás lenne.


Szerintem majd mindenhol lehet kapni. Én nem tehetem meg hogy drágáért vásárolok kabátot, ezért Ázsia Centerben néztem meg. Ott is vannak. Színesben is.(fekete, barna, sötétlila, barna). 5000-6000 ft körül.

2010. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan az ilyen ballonokra vagyok rákattanva, de sajna nem láttam még sehol normálisat, pedig mindjárt itt a suli és jó volna, mert nem mondanak túl jó időt....

Egyébként én még a turiba is benézek minden nap nem jött e esetleg egy nekem való darab. Ajánlom másnak is mert az biztos nem jön szembe veled az utcán, és nagyon jó árban van!

2010. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is az ilyesmik tetszenek és én is most akarok venni valami jót.
2010. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát nekem már szerencsére van, tavasszal vettem New Yorkerben, de képzeld, alig fogyott belőle :P nem is értettem, mert rajtam hihetetlenül jól állt, többen is dicsérték, de legább így leárazva jutottam hozzá. Na szóval a dzsekim úgy néz ki, hogy ilyen törtfehér színű, karcsusított, kicsivel öv felett van, tehát rövidebb fazon és olyan átmeneti, tehát vékonyabb anyag. Olyasmi, mint a lányon a 3., 4. képen, csak nem bőr, hanem vászon: [link]


Amúgy nézz körül ilyen boltokban, attól függ mit engedhetsz meg magadnak, akár Orsay, Pimkie, HundM,CandA, Tally, New Yorker, plusz én ilyenkor szoktam hordani ilyen hosszított gombos v. gombnélküli pulikat, amik a popsi alá érnek picivel, és alá egy top, jó kiegészítők - igen jól tud kinézni és nem is fázol benne. Ilyet CandA-ban vagy Mangoban tudsz beszerezni.

2010. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem van szövetkabátom, ballonom és bőrdzsekim is. =)

a szövetkabátomat a Cosmosban vettem, a ballont a Takko-ban, mindkettőt még tavaly. ballonkabátot még a Mangoban meg a H&M-ben láttam.

2010. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ballonkabátot vettem a Tesco-ba. Most ahogy láttam le is van értékelve. :D Az F&F-be nagyon jó cuccok szoktak lenni! :)
2010. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Húú köszi csajok, aranyosak vagytok :)

Ez a ballonkabát nagyon tetszik szerintem benevezek egy ilyenre ;) Köszi a válaszaitokat és a linkeket!

2010. aug. 28. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én ballonkabátot vettem a H&M-be 10 ezerért, de van 9-ért is. Ha kabátot szeretnél venni, szerintem mindenképp nézz ott körül.:)


20/L

2010. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!