Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki 160 cm és 53 kg hanyas...

Aki 160 cm és 53 kg hanyas ruhákat hord?

Figyelt kérdés
13 kilót fogytam és L-es ruhákat hordtam de már ezek nagyon lógnak rajtam. Rendelni akarok netről pár új ruhát, de nem tudom, hogy M-est vagy inkább S-est. Bettyfashionról akarok főleg rendelni.

#Öltözködés, bettyfashion, ruhaméret, fogyás,
2021. aug. 2. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

En 157 centi és 54 kiló vagyok.. nekem mindíg az s és xs szokott jó lenni


De amúgy, szokott lenni mérettáblázat, ott meg tudod nézni melyik méret lenne jó neked

2021. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Inkàbb javasolnàm a körméretek alapjàn való vàlasztàst, semmint a tipszmikszelést.
2021. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de leírom, hátha segít. 162cm vagyok és 58 kiló, felsőkben S-es lenne a méretem de minimum M-eset hordok mert utálom ha feszül, ha nagyon oversizenak szeretném akkor L. Gatyából attól függ milyen, a new yorkerből van olyan melegítőm ami S-es és óriási nagy rám, de utcára farmert hordok ami ugye általában nem "betűk" szerint van méretezve, hanem szám szerint. Abból ha jól emlékszem 30/32-est hordok, de márka és fazonfüggő mert van olyan 30/32-es ami lóg rajtam.
2021. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem S-M környékén, de nagyon sok múlik azon, hogy hogy oszlik el rajtad a súly. Én 160 cm és 56 kg vagyok, és combban vagyok erősebb, szóval felsőből XS-S, nadrágból meg inkább M a méretem. Viszont ha valaki ugyanolyan magas és ugyanolyan nehéz mint én, de pl. nagy melle van, és vékony lábai, akkor teljesen más méretű ruhákat fog hordani mint én. Emiatt inkább mérd le a mell a derék és a csípőméretedet és az alapján válaszd ki, hogy az adott ruhadarabból mekkora kell.
2021. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!