Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A shein-en meddig lehet kapni...

A shein-en meddig lehet kapni egy felsőt?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy felsőt, jövő tavasszal/télen szeretném megrendelni, tehát kb.fél év múlva..Ezért érdekelne, hogy meddig lehet kapni kb? 1-2 év? Csak mert találtam egy felsőt ami még mindig kapható és egy lány 2020 októberében értékelte szóval már az is régóta fent van nem csak pár hónapig lehet rendelni meg ilyenek..
2021. aug. 3. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A készlet elejéig elvileg...de már olyat is tapasztaltam, hogy (én is egy termékkel így voltam a télen, hogy majd tavasz vége felé vagy a nyáron megrendeltem, azt erre elfogott és azóta sem láttam, hogy lenne) 1-2 hónap múlva már nem volt fent az oldalon.

Szerintem rendeld meg mostanában és legalább biztos, hogy meglesz.

2021. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is addig, amíg van belőle. Ha sokan rendelik vagy kevés van, hamar elfogyhat. Rendeld meg inkább most, az a biztos :) nem kér kenyeret, eláll a szekrényedben.
2021. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!