Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikini nagyobb keblűek számára?

Bikini nagyobb keblűek számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy imádok ugrálni és úszkálni a vízben, viszont - mivel nagy mellekkel vagyok "megállva" - folyton csekkolnom kell, hogy nem szökött-e ki valamelyik. Ezt már nagyon unom.


Van olyan márka, ami kifejezetten a nagyobb (nem extrém) méretnek való, és biztosan "fogja"? Tartania nem kell, vízben nem gáz, inkább az a lényeg hogy ne essenek ki belőle :D


2021. aug. 3. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen felveszek egy fekete bikinialsót és egy fekete sportmelltartót. Szuperul tart, kényelmes, és garantáltan nem szöknek a keblek.
2021. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 subrette ***** válasza:
100%

Sportmárkákban (Speedo, Arena, ...) vannak sportra tervezett, jobban tartó bikinik, amik mozgás közben sem csúszkálnak el könnyen.

Facebook-on “Zsuzsi sportkini”-re kereshetsz, az is intenzív mozgásra való.

2021. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket a sportmelltartó-fazonú bikiniket szeretem, a decathlonból szoktam rendelni, de a diapolo oldalán is van Egy csomó ilyen.
2021. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!