Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan farmert...

Hol lehet olyan farmert venni, ami comb, fenék részen nagyobb, de has/derék tájékon szűkebb?

Figyelt kérdés
Tudom, van öv, de nem néz ki szépen ha összeszorul a sok anyag.
2021. júl. 16. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálgatni kell sajnos
2021. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Amit keresel: mom jeans 😀
2021. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. júl. 16. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Lány vagy ugye? A jogging farmerek nem jók neked? Az pont jól cuppan a testedre és nem kell övét húzzál rá. Az öv és a magas derekú farmer sokszor sajnos nem kényelmes. Fiúként én is lazábban rakom az övet, inkább felhuzom ha lecsuszik a gatya. Ennyi. De áttérek a gumis derekú farmerekre majd azok pont jók.
2021. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Pull and Bearben vettem tavaly.
2021. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Ok, azt egyáltalán nem írtad, hogy csak szűk farmerek jöhetnek szóba.

Akkor viszont nincs más opció, sok farmert fel kell próbálni. Mindenki ezt teszi, senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy x boltban pont lesz egy olyan gatya, ami tökéletesen passzol az alakodra.

Nekem is vastag combom, széles csípőm és keskeny derekam van, és én is 6000 gatyát felpróbálok, mire találok egy jót, de előbb-utóbb sikerül. Kb. csak a H&M-Breshka-Pull&Bear triumvirátusban vásárolok, úgyhogy nem is muszáj speckó boltot keresni.

Egy ideje megszerettem a mom jeanseket, mert SOKKAL könnyebben passzolnak, nem állnak el derékban, nem feszülnek a combomon, és SOKKAL JOBBAN IS ÁLLNAK. Ezért ajánlottam, hátha neked is beválnak.

2021. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 73cm a derekam és 104 körül a csípőm. Most a h&m-ben voltak kifejezetten curvy-nek titulált farmerek, az jó volt. Meg volt egy másik is, az nem is volt curvy mégis jó volt. Persze így is elállt kicsit a derekán mindkettő de egy övvel nagyon szépen lesimul anélkül, hogy ráncosodna az anyag. A minőségét még nem ismerem. Én már nagyon sok helyen olvastam, és én is azt ajánlom, hogy a jeggings-eket keresd vagy amire rá van írva hogy sztreccs anyagú.
2021. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!