Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha (bugyi, nadrág)...

Milyen ruha (bugyi, nadrág) van ami alatt nem hallatszódik a bugyiban a betét hangja?

Figyelt kérdés
Évek óta megvan, eddig azt hittem nem hallja senki se a betét zörgését, zizegését mikor megvan, de az egyik barátnőm szóvá tette hogy hallja (épp csend volt a házban). Tényleg igaz? Lehet hallani? Én magam hallom egy kicsit mikor lépek otthon, de azt nem hittem, hogy néma csend esetén otthon hallatszik. Ti hallottátok már másnak ahogy csörgött a betét?

2021. aug. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem lehet hallani. Én mondjuk nem olyan műanyagosat használom, hanem olyat, ami puha. Az eleve nem zizeg.
2021. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szoktam hallani.
2021. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj más fajta betét! Ahogy előttem is írták, van olyan ami teljesen puha, és nem zörgős műanyag.
2021. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Always-t használok, soha nem hallottam csörögni, itthoni síri csendben sem.
2021. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Always ultra sensitive-t használok. Az finom puha.
2021. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért baj ha csörög? nekem is zörög de kit érdekel. menstruálunk mivel nők vagyunk ez a világ legtermészetesebb dolga. én régebben azon aggódtam inkább h látszhat a betét nacin de amióta szoknyát viselek azóta ez a probléma is megszűnt. egyedül annyi a kellemetlenségem h nagyon fáj a hasam de az ellen nem tudok mit tenni. ki kell birnom.
2021. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamelyiket simán lehet hallani. Az Alwayst pl nagyon. Mondjuk, ha valaki nem tudja, h mire kell figyelni, annak nem lesz feltűnő, de aki benne van a témában, az simán észre veszi... Mondjuk akkor meg mi van, ha csörög?! Épp menstruál az adott illető, teljesen természetes dolog, ahogy az is, h betétet hord hozzá, ami bizony átüthet, zöröghet, illatozhat (nem arra gondolok, h büdös, hanem amikor még tiszta, és illatos) stb. Szerintem ez nem kéne, h bárkit is zavarjon vagy cikinek érezze!
2021. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!