Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol, melyik boltban...

Budapesten hol, melyik boltban/turkálókban érdemes ilyen vagy hasonló stílusú ruhák után kutatnom? (linkelve)

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 5. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

ezekhez hasonló ruhát most sok fast fashion boltban és a legtöbb turkálóban találsz (kifejezetten ajánlom a humana vintage üzleteit), de megtalálni egyes darabokat nem nehéz.

ami viszont nehezebb, hogy jól párosítsd össze és ezt a stílust adják. mert ha nekem állna ezekből a gardróbom, teljesen más lenne az összkép. ez a csaj tudja hogy mit hogyan kombináljon hogy ugyanaz a stílus legyen a végeredmén

2021. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm! ^^ sajnos nem vagyok budapesti, de elvileg még a hónapban megyek fel, elterveztem már pár turit, köztük a humanát is, úgyhogy akkor biztos útbaejtem! :)


haha igen igen, amúgy igaz nagyon! bár van már pár darabom a szettekhez helyi turikból összeszedve szerencsére, viszont mostanában nem igazán találok az alapból is kevés cucc között olyan jókat, úgyhogy agyalgattam kicsit, hogy ha x típusú dolgot veszek, azt mikkel, hogyan tudnám felvenni, meg egyáltalán milyen "alapdarabokat" lenne érdemes keresnem

2021. aug. 6. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!