Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltatok volna hasonló...

Mit csináltatok volna hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés

A szitu az annyi hogy mentünk Zánkára (pár napja volt)

Előtte való nap szedtem össze a dolgokat amik kellenek/akarok vinni

Aztán elakartam vinni a fekete hosszú szaténköntösöm amire anyám azt mondta nem (azt mondta hogy b@zinak fognak nézni és rajtam fognak röhögni)

Egyszerre lettem ideges meg kicsit szomorú

Először azt gondoltam hogy nem viszem mert nem szeretnék vitázni vele miatta ha hazajövök

De aztán gondolkodtam hogy a táborba dolgozó emberkéknek a gyerekei is ott szoktak lenni (mint mindig, most is ott voltak) akik ráadásul még elég kicsik is (4-5 évesek ha lehettek kB.) és mondjuk minimum előttük nem jönnék ki a zuhanyzóból egy szál semmibe

Így hát úgy döntöttem hogy elviszem

Már ott voltunk a táborba eljött az este és eszméltem hogy nem raktam el pizsit (vagy valamit alvósnak) így hát a köntösre esett a választás (+ meg ha esténként mosdóba kellett menni egyenesen abba mentem ki)

Úgyhogy 2 "próbléma" meg oldva.

Az illemhelyen megfordultak a többiek is (nyilván) kérdezgettek általába mi a helyzet, hogy vagyok, minden rendben

De nem nézték hogy mi van rajtam szóval amitől anyám végülis jogosan féltett nem következett be

De viszont amin én gondolkodtam az is jogos mert azért nem illik meztelenkedni (főleg gyerekek előtt nem)

Ti mit csináltatok volna hasonló helyzetben?

A szülőtökre hallgattatok volna vagy inkább magatokra?



2021. júl. 20. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Taborba nem valo a kontos. Anyadnak volt igazax
2021. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én sem vinnék köntöst.
2021. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem anyukádnak nem magával a ténnyel volt baja hogy köntöst akarsz vinni, hanem azt, hogy szatén köntöst. Az táborban valóban nem túl praktikus, és hát igen, valljuk be, ha férfin látnék szatén köntöst, én is furán néznék.
2021. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Én elvittem volna a köntöst de pizsomának inkább befogtam volna egy sima pólót

16/L

2021. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!