Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát felvegyem egy buliba?

Ezt a ruhát felvegyem egy buliba?

Figyelt kérdés

Este elmegyek egy buliba pedig nem vagyok népszerű. Találtam egy ruhát amit még nem vettem fel sohA. Rózsaszín testhezálló és kámzsanyaka van. Egyszer voltam már egy ilyen kámzsanyakú felsőbe suliba és kinevettek véleményt kérek hogy ez a szerintetek menő e?

16/l



2021. aug. 6. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elegáns és csinos. De nincs róla esetleg képed? Vagy egy hasonlóról a neten? Így azért nehéz megmondani.
2021. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Először nem sikeült belinkeltem remélem most jó. Egyébként köszönöm a gyors választ :)

2021. aug. 6. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most sem. Talán ne a messengerbe tedd be, hanem töltsd fel a kepkuldes.eu-ba.
2021. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a Facebookra töltsd fel a képet, mert abból nem látunk semmit.
2021. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kámzsanyak nőies, szép, nőies és elegáns. Viszont nem biztos, hogy minden buliba jó lenne. Milyen buli ez? Olcsó sörös, Flelsz vagy merszező gimis buli, egyetemi buli, vagy esetleg valami munkahelyi? Mennyire lesz elegáns?

Mert én pl. nem érezném magam jól egy ilyen ruhában, amit leírtál, ha minden második pillanatban attól kell tartanom, hogy valamelyik részeg idegen leönti piával, és ha rajtam kívül minden lány farmer&szűk póló szettben virít.

Pedig, amúgy az én stílusomhoz illik ez, amit fent írtál, és szívesen viselném.

2021. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!