Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sok "csinos" ruhám van...

Nagyon sok "csinos" ruhám van amit nem tudok kihasználni mert nincs hova felvegyem. Van aki hasonlóan sok "alkalmi" ruhával rendelkezik? Nektek is csak áll a szekrénybe?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a szűk,alak kiemelő ruhákat. Mindenféle színben,fazonban. Elég sok lapul a gardróbomban, de nem tudom hová felvenni. Borsodban élek, hülyén nézne ki ha ebbe járkálnék pl boltba. :D eljárunk a párommal néha moziba,vacsizni de nem hetente azért. Sajnálom,hogy nem tudom kihasználni
2018. ápr. 15. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Ha pamutból van, akkor pont jó a borsodi cigányok közé.

Ha alkalmi, akkor ne vedd fel hétköznapra.

Nekem 3 alkalmi ruhám van. Mindegyik egyszer volt rajtam :(

Keresni fogok valami bált és csakazértis elmegyek, hogy felvehessem a ruhát. :)

2018. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szép szoknyáim és csinos blúzaim, de sajnálom felvenni őket, mert idiótán néznék ki bennük a munkahelyemen és hamar tönkre is mennének.
2018. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van több alkalmi ruhám, meg elegánsabb felsőm, de hétköznapra még ha fel is vehetném, nem veszem fel, mert olyankor örülök, ha találok vmiféle tiszta pólót xd Én mondjuk szoktam menni színházba, olyankor kiöltözök, illetve az alkalmi ruháról a neve is sejteti, hogy nem kell mindig felvenni, pont ezért vannak általában elég kényes anyagból. Ha pl. olyan családi esemény van, (pl. keresztelő, esküvő, temetés) akkor is ilyesmit veszünk fel általában, aztán ha diák az ember, akkor vannak vizsgák, érettségi, stb.
2018. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire alkalmiak? Csipke, selyem, bársony? Nagyestélyi vagy koktélruha? Ha nem "túl" elegánsak, és kifejezetten estélyre vagy esküvőre valók, szerintem nyugodtan hordd őket, kit érdekel, ha mások furcsállják?
2018. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor minek vetted őket?
2018. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!