Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kényelmes márkás cipők...

Milyen kényelmes márkás cipők vannak?

Figyelt kérdés

Éppen egy cipővásárlás előtt állok, és egy márkásabb darabban gondolkodtam (Nike, Adidas stb.). Az a problémám, hogy elég "érzékeny" lábam van, tehát hamar feltörik a sarkam, vagy a bokacsontom. Tudnátok nekem ajánlani fiatalaok körében divatos és kényelmes cipőket nagyjából 30.000 Ft-ig bezárólag?

Válaszokat köszönöm!



2021. aug. 12. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzékeny a làbam ráadásul állómunkát végzek.A Nike air maxban simán elvagyok egész nap,de az air force is kényelmes.Annyi,hogy kicsit meleg,de ha van légkondi ok.Adidas tetszett,de nekem eléggé fájt benne a lábam a nap végére.
2021. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Üm futó cipő esetleg?

Abba dolgozóm asics nagyon bevált

2021. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tisza cipőre esküszöm.
2021. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt arra nem jöttem rá, hogy fiú vagy-e vagy lány. Tehát a kérdés divat részét nem tudom figyelembe venni. Én az elmúlt 6-7 évben végigpróbáltam mindent. Az összes gyártó termékét, amit lehetett nálunk a boltokban kapni (Tesco és Deichmann), ez úgy 10 cipőt jelentett. Az egyik Nike volt az, ami az elmegy kategóriába esett. Abban csak picit fájt a sarkam a nap végén, és 1 évet bírt. Minden más rosszabb volt. A negatív rekordom az 2 hét volt, ennyi idő alatt repedt szét középen, pedig az se kínai volt. Aztán végül vettem egy munkavédelmi cipőt, mert az egyik ismerősöm ajánlotta. Ennek már 2,5 éve. Napi szinten használom, sokat kuporgok benne (ez nagyon gyilkolja a cipőket, mert ilyenkor középen teljesen meghajlik) és még mindig tökéletes. És eszméletlen kényelmes. Ennél jobb cipőm sosem volt még. A gyártója a Rock Safety. Konkrétan ilyet vettem (csak akkor még kicsit drágább volt, legalábbis a helyi boltban): [link] Szerintem a kinézetével sincs baj. Ha az én 115 kg alatt kibírt 2,5 évet úgy hogy elég gyilkos cipő felhasználó vagyok (és még majdnem újnak tűnik most is), akkor szerintem normál esetben 10 évig jó lesz.
2021. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny a lábam, sarkam főleg, new balance nagyon jó, még télen is, kb 15e ft ccc-ben
2021. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló, jogos amit írtál, elfelejtettem, 18/F

neked is és a többieknek is köszönöm a segítséget

3-as: Nekem sajnos tisza cipő nem vált be. Testvéremnek is van, neki nagyon jól bevált, nekem viszont eddig az törte fel a lábam a legjobban

2021. aug. 12. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nike Air Max 1 vagy 90-es a legjobb és legkényelmesebb.

Esetleg még az Air Force 1😊

2021. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a New Balance-ra esküszöm, de a Sketchersről is nagyon jókat hallok.
2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!