Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők miért vesztek fel...

Lányok/Nők miért vesztek fel magassarkút ha fél óra után már nyivákoltok hogy fáj nem tudtok benne menni sem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Én nem szoktam nyivákolni. Magassarkú csizmában még a Gellért-hegyet is megmásztam.

Magassarkú és magassarkú között is van különbség. Az 5 centis cipő is magassarkú, de a 10-15 centis is. És nagyon nem mindegy, hogy teletalpú, vagy hirtelen mélyülő.

2021. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hogy neked legyen mit kérdezni, minden héten legalább 2x...
2021. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Most épp te nyivákolsz kérdező
2021. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, már többször többen javasolták a következő dolgokat:

1./ próbáld ki. Semeddig nem tart kipróbálni.

2./ Ezt a fokú fétist ami neked van kezeltesd, mert nem lesz soha normális párkapcsolatod. Max. lesz egy nő akit időnként megdughatsz...

2021. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

4.

Mikor ti mondtok negatív véleményt a csupasz testű férfiakról, akkor én is azt szoktam javasolni, hogy először növesszetek ti is akkora szőrt magatokra mint általában a férfiakon nő, és azután ítélkezzetek.

De erre valahogy még nem volt példa, viszont számtalan ítélkező nő kommentelt már itt…

2021. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
én tegnap esküvőn voltam és ott "muszáj" volt felvennem magassarkút, és igen, nyivákoltam is, hogy fáj a lábam benne :) téged ez miért is zavar? nem neked kellett hallgatnod, hanem szegény páromnak :D amúgy ha nálad ez valami fétis akkor nagyon ciki vagy és beteg :S
2021. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
A kérdést töröljétek már, az nem gyűlölködő?????
2021. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagyol yan alkalom ahol tényleg kinéznek ha nem az van rajtad, vagy van az én esetem. Van egy magassarkú bokacsizmám, sokáig kb csak abban jártam, mindenhova is elsétáltam bene, aztán sikerült kettétörnöm a talpát, k...a drága volt de rendeltem egy másik ugyanolyat, sokat hordtam azt is csak jobban vigyáztam rá, aztán most így nyáron inkább váltottam vászoncipőkre mert tetű meleg van, hétvégén pedig mentünk ismerősökkel szórakozni, na mondom, el jött az én időm, felveszem a csizmát, úgyis jól be van már törve, mindig kényelmes volt, mi baj történhet. Aha... nem a leveszem hazafele mert véresre törte a lábam szint de erősen túlbecsültem magam és az utolsó pár száz méter már kifejezetten kellemetlen volt
2021. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utalva 4-re. Próbáld ki. Én megtettem fiatalabb "már nem annyira kisfiú" koromban (nem, nemvagyok b*zi, csak kiváncsi voltam pont arra amire te, és úgy gondoltam azból még nem volt baj, hogy valamit kipróbáltam), és nem fájt tőle a lábam. Aztán kipróbáltam hosszabb időre is (Egész nap, sok mászkálással) és azt is kibírtam. Sok múlik, hogy milyen. És tényleg próbáld ki. Senki nem fog lenézni ezért. És eztől még nem leszel b*zi hogy 1x 2x kipróbálod.
2021. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

Talán nem kellene ennyiszer bizonygatni,hogy nem vagy mákvirág, és egyáltalán szóba sem hozni mivel sok nő vesz fel férfi ruhát valamilyen okból és ők egyszer sem írják ki ugyanezt.

2021. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!