Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfi és a női farmerek...

A férfi és a női farmerek máshogy vannak méretezve?

Figyelt kérdés
Én 30-32-es skinnyt hordok és egy kicsit bő rajtam, barátnőm viszont 36-osat és vékonyabbnak tűnik nálam ezért nem értem hogyan. Verseny szinten sportol kicsi kora óta, majdnem minden nap van edzése, 4 kg-val kevesebb nálam és pár centivel magasabb is, szóval nem értem hogy én hogy hordhatok kisebb méretet. Máshogy van méretezve a férfi és a női?

2021. aug. 20. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Könnyen lehet, hogy a te méretezésed a farmer méretek szerinti, a barátnödé meg konfekciós méret.

A két rendszer teljesen másmilyen, a 32-es farmerméret 42-es konfekciónak felel meg, a 27-es farmerméret lenne a 36-os konfekcióméret.

2021. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: természesen nem a nöi és férfi méretezés a különbözö, nöi és férfi méretek is vannak mindkét rendszerben.
2021. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs ha hülye kérdés de nem értek hozzá, mi az a konfekció, és miben más mint a sima méretezés?
2021. aug. 20. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnődé cm/2-ben a tied inch-ben (collban) van mérve.


Na persze gumifarmer és zsákvászon, illetve egyik másik márka között is van több számnyi eltérés ugyanazon méretezésben is.

2021. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 36-os női konfekció kicsi méretnek számít (S).A 34 az XS,azaz extra small,konfekcióban mérve.Ahogy az előttem válaszoló írta.Nekem is van 27-es,26-os farmerom is,meg van 36-os is meg 38-as is,és ez nem szàmít nagy méretnek.
2021. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más a két méretezés igen. A 36-os női méret egy kis méret. Férfiban a 36-os farmer meg már inkább nagy méretnek számít.
2021. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: csak ez nem a nöi meg férfi mérettöl függ, hanem ahoyg írták a farmerokat inch-ben számozzák, ezért teljesen más, mint a rendes konfekció méret, ami cm-ben van megadva.
2021. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A férfi farmerok normálisan vannak számozva, inchben, sehogy máshogy. A női famerek azonban egy olyan méretben vannak megadva, amiről senki nem tudja, hogy mit jelent és még csak nem is állandó, változott az évtizedek során!
2021. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!