Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a méretezés a Sinsayben...

Milyen a méretezés a Sinsayben és a Reservedben?

Figyelt kérdés
Ezekből az üzletekből még nincsen ruhám, mostanában inkább csak a H&M-ből rendeltem. Elsősorban pólókat szeretnék venni, azt szeretem ha picit bővebb, lengébb, hosszabb. Mekkorák a méretek körülbelül, nagyjából méretazonos vagy érdemes nagyobbat, esetleg kisebbet venni? Nyilván függ a szabástól stb., tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2021. aug. 21. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Reserved-ben nagyából méretazonos.

A Sinsay-ben viszont eléggé el vannak számozva. Egyidőben két különböző típusú farmert vettem. Az egyik 40-es, a másik 42-es méretben lett jó, miközben 38-as ruhákat hordok.

2021. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Sinsay nagyon érdekes. Semmi képp sem ajánlanám a rendelést! 1* rendeltem L/XL a méretem, az Xles poloba alig tudtam magam belepreselni.

Mindenképp üzlet és próba!

Nálunk sincs Sinsay, amikor kirándulni voltam belföldön, ott volt egy nagy városban. Pulcsit kellett vennem sürgősen... Mondanom sem kell ugye? Az S-es pulcsi volt úgy ahogy rám passzoló!

2021. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A sinsay nagyon összevissza, ha van lehtőséged boltba menni, én mindenképpen próbálnék ott.

h&m, bershka ruhákból általában s kell nekem, de a sinsayből van xxs-es és l-es ruhám is.

2021. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm szépen!

Csak rendelni tudok, nincsenek ruhaüzletek a közelben és nem is utaznék kilométereket egy-egy vásárlás miatt. Úgyhogy az üzletben való próbálás és vásárlás sajnos nem megoldható.

2021. aug. 21. 15:56
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még ez a kérdés, de nekem az az eddigi tapasztalatom, hogy a Reserved is eléggé összevissza van... S-es nadrágot rendeltem és kb L-es méretnek felelt meg.

Ha van lehetőséged, próbáld fel inkább boltban

2022. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!