Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a Convers...

Kinek mi a véleménye a Converse mostani extrém modelljeiről? Linkek a leírásban!

Figyelt kérdés

Run Star Hike Low:

[link]


Run Star Hike Hi:

[link]


Run Star Hike Motion:

[link]



#Converse #Run Star
2021. aug. 22. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A Hike Motion már nagyon nem az én ízlésem. Az ehhez hasonló cipők nagyon messze állnak tőlem.

Az első kettő képen furcsának tűnt nekem is, de felvéve szerintem mindkettő jól néz ki. És kényelmesek. Magasszárút venni is akarok magamnak.

2021. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon hülyén néznek ki, mintha valamibe belelepett volna és raragadt volna a cipőre / elkezdett volna szetfolyni

Ezek azok amiket még a modelleken/hiressegeken látva sem érzem azt hogy ez tetszik nekem. Senki sem tudja úgy hordani hogy az ténylegesen jól alljon neki akármennyire is magabiztosnak tűnik benne

2021. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Tipikusan olyan cipők amiket meglatok és el gondolkozom, hogy a gyártó, illetve a vásárló aki megvette, vajon mit gondol? Hogy jól néz ki?

Nagyon nem az én stílusom, főleg az utolsó.

Ha az első kettőt meglatnám valakit elgondolkoznek hogy MIÉRT??

De attól hogy nekem nem tetszik, neked tetszhet, úgyhogy senki ne vegye magára, ha ti jól érzitek benne magatokat akkor vegyétek meg/fel nyugodtan :)

2021. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Extrém rondák. Tipikusan olyan darabok, amik 10-20 év múlva az ilyen listákon fognak szerepelni:


[link]


[link]

2021. aug. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek azzal, hogy nagyon megosztó darabok :D Valakinek vagy nagyon tetszenek, vagy nagyon nem, köztes állapot nem nagyon van. Gyanítom, hogy ez egyféle marketing is, hogy na, ilyet is tud csinálni a Converse, ez is a Converse, nem csak az amúgy ős-klasszikus Chuck Taylor és One Star modellek. A Motion esetén azt mondta valaki, hogy Buffaverse, utalván a Buffalo cipők talpára, bár szerintem inkább Eytys-szaga van :D Amúgy a lista, amit linkelt valaki, ízlés szerint bővíthető lenne. Nekem amúgy mind a három egyre jobban tetszik, csak hát méretproblémáim adódtak egyelőre...
2021. aug. 23. 07:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha Neked tetszik vedd meg. Én a köztes állapot vagyok talán, vagyis szerintem undorítóan rondák és nem venném fel. De nem szokásom utalkozni meg azon rágni magam hogy milyen szar valaki cipője. Ha neked tetszik akkor vedd meg, ha lesz méret.
2021. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor a 8:32-es válasz adója egy üdítő kivétel :D Amúgy nem ettől függ, de érdekel, hogy kiből milyen reakciót váltanak ki ezek, vagy az ilyen cipők.
2021. aug. 23. 08:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő OK, a harmadik elég furán néz ki.
2021. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a Converse minden, csak nem kényelmes. Ezek a cipők meg attól lesznek sikeresek, hogy rondák. Főleg a tinik meg a celebek körében.
2021. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
9: Lehet, hogy én béna vagyok, de itt az első az nekem kifejezetten kényelmes. A magasszárú nem volt annyira kényelmes, de ami az első képen van az nagyon is az. Napi több óra sétálást, állást szinte mindent meg tudok vele csinálni.
2021. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!