Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha még nem vagyok punk teljese...

Ha még nem vagyok punk teljesen, akkor hordhatok már bakancsot, mert már nagyon szeretnék egyet, de nem divatból? ! Hogy fogadtassam el a szüleimmel azt, hogy a pasim, egy punk? Elmondtam már nekik, de ellenzik.

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy nem vagy punk teljesen?! Szánalmas.. Nem divatból? Hát pedig mindenki lefog divatpunkozni. Én a helyedben inkább elásnám magam, és nem azon gondolkodnék, hogy "horhatok-e már" bakancsot.. -.-

A másik kérdést meg írd át más kategóriába mert qvára nem ide illik.

2008. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hordhatsz,egyszer el kell kezdeni valahol.De az ilyet hülyeség megkérdezni,hogy hordhatsz-e már? Neked kell tudni,érezni,neked kell hogy tetszen,te fogod hordani!A pasi témát meg télleg máshova kellett volna beírnod.De amúgy én is ebben a helyzetben vagyok mint te,csak nekem rocker pasim van.Az én szüleim sem ugrálnak örömükben,de nem tudnak vele mit kezdeni.Hisz párt nem nekik,hanem neked kell választanod.Próbáld ezt megmagyarázni nekik.Hogy neked ő kell,vele érzed jól magadat,tetszik és szereted,és ha nem akarják hogy boldogtalan legyél fogadják el a srácot.Szerintem csak eleinte idegenkednek majd tőle.
2008. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, főleg az elsővel!


Nekem pedig emo pasim van :DD gondolhatod, sokan azt hiszik a barátnőm... De nekünk így jó :)

2008. dec. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a második kérdést máshova kellett volna írnom, de ez a lépés most így jött ki!
2008. dec. 11. 19:12
 5/10 anonim válasza:
60%

Még nem vagy punk? Pff vagy annak születsz vagy nem, ilyen egyszerű, valahol mindenki punk, mindenki szivében benne vagy, avval hogy egy viseletet hordasz avval csak ellentmondasz az egész punk ötletnek, barátom azt se tudod miről beszélsz, mi az a punk??? Na ha erre válaszolsz akkor válaszolok a kérdésedre...

Amugy hány éves vagy? 11-12? vagy csak agyilag vagy anyi xD

2009. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szépen nézne ki a világ, ha csak az hordhatna bakancsot, aki punk... ne haragudj, de ez nagyon primitív kérdés volt...

hihető, hogy nem divatból akarsz punk lenni, mert ma már nem ez a divat, viszont az, hogy mit jelent punknak lenni valószínűleg nem tudod.

A punk rendszerellenes... a punk lázad... ahhoz, hogy valaki punk legyen, ismerni kell a rendszert és tudni kell, mi ellen lázadsz és miért.

2009. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
41%
kedves 4. válaszoló, Te tudod mi az a punk??? :) kíváncsi vagyok a válaszodra. "egy punk"
2009. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem attól punk valaki hogy olyan cuccokba jár meg tarajban hordja a haját .. ez szánalmas és = DIVATPUNKER!
2011. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!