Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni női punk...

Hol lehet kapni női punk cuccokat?

Figyelt kérdés
(Internetes shopokon kívül.)
2011. szept. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Néha a New Yorker-be vannak.
2011. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Turikban.


Alap cuccokat, pl leopárd mintás szoknyát, dzsekit, szegecses övet bármelyik egyszerű helyen találsz. Piacokon szokatak lenni olcsó bálás ruhák, illetve derítsd fel a város kínai boltjait és olcsó turkálóit. Türelem kell hozzá, de 1-2 év alatt szuper ruhatárad lesz negyedannyiból mintha netről rendelgetnél.

Ezeket nem érdemes házilag varrni, 200-1000 ftb körül meg lehet szerezni darabját.


Különlegesebb dolgokat, mint pl. rockabilly jellegű ruha, zenekaros póló két módon is beszerezhetsz.


A drágábbik megoldás az, ha bemész pl a Jajcicába vagy az Iguana Retróba és megveszed.


Az olcsóbb meg az, ha megcsinálod otthon. A punk stílus alapja a DIY.

Nézd csak meg a 70es évek punkjait. Akkoriban még nem volt mindenféle flancos bolt ahol keleti gyerekmunkások által varrt cuki göncöket lehetett kapni. Mindenki maga varrt, festett, szegecselt, és szaggatott, amilyen olcsó göncsöt épp talált. Természetesen szerettek öltözni, de ilyekeztek mindezt olcsón és saját kezüleg tenni.

Ha ezt eddig nem érted meg, akkor neked semmi közöd a punkhoz, inkább felejtsd el az egészet, vegyél egy szürke kiskosztümöt, egyél húst, dolgozz irodában, járj templomba, ne gondolkozz és légy boldog. Jóéjszakát.

2011. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kb. két éve kutatom a turkálókat, de semmit nem találok. na jó az túlzás két év alatt lett két pólóm. én nem arra gondoltam hogy leopárdmintás szoknya meg anyámkínnya szegecselni tudok magam is azt megoldom...


arra gondolok, hogy nem ujjatlan pólót akarok, illetve nem mindenféle csicsás kövekkel csillogó mintával kirakott vackokat (mert ezeket látom a boltban), hanem egy normális színű csillogás mentes pólót normális mintával, nem csajszikákkal nyuszikákkal cicusokkal...


köszönöm a válaszotokat!

2011. okt. 1. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ebben teljesen igazad van. Én se szeretem ha csillog villog. Én pl csak feketében járok. Múltkor elmentem barátnőmmel vásárolni és csak olyan volt amin vagy flitter vagy kő vagy valami sz@r van. Nem tudom hol lehetne ilyeneket találni.


17/L

2011. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem csak feketében járok. mondjuk a fekete gatya alap, de a pólóim színesek főleg zöld sárga kék piros és persze fehér
2011. okt. 2. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
A Corában, Tescoban, Kikben lehet kapni egyszínű, minta nélküli női pólókat, azokat tetszés szerint alakíthatod, és egyáltalán nem drágák. Én a múltkor egy sima egyszínű fekete pólót 300Ft ért vettem a Kikben:)
2011. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nehéz vásárolni, ha valami hasonló stílust, szubkultúrát követsz :( Én mondjuk inkább a dark vonalat képviselem, én is turiból veszek általában, de rohadt nehéz kifogni 1-1 jó darabot. Főleg, aki nem sokat költhet rá. Nem mindenki teheti meg, h pl. méregdrága 10-20ezer forintos cuccokban pompázzon. De ez ugyanúgy igaz a punkra is.
2011. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyet értek, hogy nehéz punk stílusú ruhát találni, de aki keres az talál és valóban a turkáló a legjobb hely. Sok a választék. Én azt a típusú turit szeretem ahol rendezve vannak a ruhát vállfán, ott nem nagyon kell keresgélni. :)

Viszont a 70-es évek punk ruha divatot ne hasonlítsuk össze a 21. század punk divattal. Azóta sok punk stílus irányzat kialakult. Annak megfelelően öltöznek.( megfigyelésem szerint) 2012 írunk és szerintem elég sokan nem a klasszikus punk öltözéket követik.

Én se a régi szerint öltözöm.(de azért nyakörvem van xD, nem sok embert látok olyannal rohangálni, de szerintem a mai punkok már nem nagyon hordanak ilyesmit. viszont szegecses övet sikerült beszereznem 1000 Ft-ért a Hádában.jelenleg szöges karkötőre pályázom. De azért ha találok rossz pólót azt természetesen szét vagdosom, hogy szakadt legye.) Próbálom minél egyedibb lenni, hiszen a mondás szerint légy önmagad.

U.i.: az utóirat annak szól aki nem segíti a kérdezőt, hanem leoltja, akár hányszor ide tévedek meg találom a bunkó választ. Ne tudom ki az de szépen savazza az embert. Akinek nem inge ne vegye magára. :D

Ja és nem vok divat majom. Mert akinek a divat a munkája vagy szereti akkor az már nem ember? xD

2012. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!