Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogy hordjátok a...

Lányok, ti hogy hordjátok a bő pólókat?

Figyelt kérdés

A férfi fazonra gondolok. Ma is pl férfi M bandás Nirvanás pólóban voltam A vonalú szoknyával, harisnyával, de fekete farmerral, nadrágokkal is szoktam hordani. A kérdés itt következik. Szoknyával egyértelműen betűrve hordom ezeket a bő férfipólókat. Nadrággal nem tudom, hogy kéne. Rocker lányok, ti hogy szoktátok ezeket hordani? Nadrágba betűritek? Nekem kint túl hosszú, hálóingesen hat. Betűrve pedog nem tudom, mennyire néz ki jól.


17/l



#Polo, lany, szoknya, bőpóló
2021. aug. 25. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Bár én nem vagyok rocker és női/unisex fazont hordok ami amúgy szintén tud elég oversized lenni (rövidujjú fazon és majdnem könyékig ér az ujja, az alja meg combközépig) és én mindig betűröm.
2021. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én néha betűröm az egészet, néha csak az elején, már úgy sem lesz hálóinges a formája.

másik opció, hogy elől összecsomózod/betekered, mérettől függően így szimpla hosszúságú vagy crop top hosszúságú lesz. ha nem tetszik hogy kint van a csomó, akkor a melltartód alá be tudod rakni/hozzárögzíteni biztosítótűvel a melltartódhoz. (nem a kosárba, hanem a két kosarat összekötő részhez). ha túl rövid lenne így, vagy nem kényelmes, akkor oldalt is megcsomózhatod, és a nadrágod derekában el tudod rejteni a csomót. így megmarad kényelmesnek és bőnek, de mégis a derekadnál /csípődnel (ameilyen nadrágot hordasz) összeszűkíted és így egy kis fomrát adsz neki

2021. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A megkötés nekem sosem tetszett, kényelmetlen volt. Betűrve kényelmesebb, csak nem tudom kinézetre jó-e.
2021. aug. 26. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nő nem hord bő cuccokat.
2021. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Roma locuta, causa finita.
2021. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5! 4-es vagyok.


Kende kanda, csetre patra, csáká táká nyáká.

2021. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

#6 Róma szolt, az ügy lezárva. #5 vagyok

Ha úgy döntesz, hogy nő nem hord bő cuccokat, akkor nem hord, mert azt mondtad. Azért mondtad, mert CSAK. Senki ne beszéljen bele a saját öltözködésébe!

2021. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!