Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre megyünk a férjemmel...

Esküvőre megyünk a férjemmel ti mit vennétek fel?

Figyelt kérdés
A férjem már eldöntötte, hogy egy burgundi színű öltönyben lesz, de fekete inget akar hozzá felvenni. Azt tudom, hogy nem illik a nőknek fehéret és feketét felvenni, ez vonatkozik a férfiakra is? Én arra gondoltam, hogy hozzá fogok akkor öltözni és burgundi színű, bodycon ruhát veszek fel, de még nem döntöttem el véglegesen, hogy csak a sminkben hozzam-e vissza ezt a színt, vagy ruhában is?

2021. aug. 27. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Én picit művinek és együgyünek találom azt, hogy jaj, ha a párom ilyen színűt vesz fel, akkor én is olyat vegyek fel. Levegőt venni azért ugye tudsz nélküle?

Azt veszel fel, amit akarsz.


Én júniusban pirosban voltam, semmi probléma nem volt belőle.

2021. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék a párommal harmonikus színekbe öltözni.... Szeretem a burgundit, de nehéz hozzá más színt párosítani. Valami szebb mályvára gondoltam még, vagy ilyesmi.
2021. aug. 27. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Arra figyazz higy ne legyél olyan feltűnő hogy elvedd a figyelmet a menyasszonyrol. Mert azt ugyanúgy nem illik mint tiszta fehérben vagy tiszta feketében megjelenni.

Azt vettem észre higy minden egyes esküvőn ahol voltam eddig mindig volt aki feketét vagy feheter vett fel viszont ilyenkor fel kell dobni valamivel mintpl egy szines övvel, és szíves cipővel pl. Tehát szerintem csak a tiszta fekete a nem jó és a tiszta fehér, meg a tuksagosan feltűnő vagy túl szexi ruha.

2021. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Tehát a bugundival sincs gond, csak ne téged nézzen mindenki az este.
2021. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én is szeretek összeöltözni a férjemmel, ha ilyen formális eseményre megyünk.

Szerintem a burgundi ruha, fekete magassarkú szandállal tökéletes választás.

Sminkre pedig cicás szemek tussal, burgundi rúzs.

Nagyon jól fogtok kinézni :) jó szórakozást!

2021. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont úgy gondoltam ahogy írtad! 😊
2021. aug. 28. 20:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. aug. 28. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű sminket készíts, esetleg pici arannyal
2021. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ha teheted, minel inkabb menjel valami kivagott ruhaban, hatha felszed ott valami csavo helyben.
2021. szept. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!