Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova szokás komolyabban...

Hova szokás komolyabban kiöltözni?

Figyelt kérdés
Mindig látok gyönyörű ruhákat a Zara,Bershka oldalán.Meg is venném őket csak nem tudom hova lehet ilyeneket felvenni?Utcán furán néznének rám és már hideg is van hozzá.A színházakba meg már sokan egy szimpla farmerbe battyognak be.A fancy éttermekbe pedig márkás ruhát szoktak felvenni de javítsatok ki ha tévedek.

2021. aug. 27. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyen helyekre, mint amit írtál: színház, jobb étterem, hangverseny, céges ünnepi vacsora, esküvő stb.
2021. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Színház, estély, bál, esküvő vendégként.

Ritka alkalmakkor.

2021. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Randi
2021. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell alkalom ahhoz, hogy kiöltözz :)
2021. aug. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

A kosztüm például simán jó munkába is, ha irodában dolgozol. Nálunk nincs dresscode, de én szeretem ezt a blúzos-magassarkús idillt, szóval simán elhordom oda a szép ruhákat.


Viszont vannak azok a ruhák, amik úgy néznek ki, mint egy esküvői ruha, csak színesek. Némelyik lélegzetelállító, de egyszerűen nem tudok olyan alkalmat megnevezni, főleg nem idehaza, ahova azt fel tudnám venni. Ilyenekre gondolok:

[link]

2021. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
5., ez tényleg szép! Mondjuk valami nívósabb bálba el tudnék ilyet képzelni itthon is (Operabál, szakmai rendezvények mint jogászbál stb.)
2021. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én akár boltba is felveszek ilyesmit ha olyan kedvem van.

Ahová szeretnéd oda vedd fel

2021. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová. Igényesnek lenni nem alkalom függvénye. Úgy értem csak azért, mert nem fogok X évig egy esküvőre menni, még simán veszek meg olyan darabokat, amiket tudom, hogy másik max. nagy alkalmakra viselnek csak. Egyszer élünk, fiatalok is egyszer vagyunk. Illetve önmagamon kívül másnak nem akarok megfelelni.
2021. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*mások
2021. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok úgyhogy a munkahely lehetőség egyenlőre kilőve😄

5# Gyönyörű ruhát linkeltél

Köszönöm a válaszokat<3

2021. aug. 28. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!