Szerintetek 19-20 fokban lehet szoknyat felvenni?
Figyelt kérdés
Ugy terveztem, hogy szoknyaban megyek valahova, de lehet rossz ido lesz (nyarhoz kepest). Ha felveszek egy dzsekit hozza, akkor nem lenne fura?😅 Vagy megfagynek?2021. aug. 28. 12:07
1/5 anonim 



válasza:




válasza:miért ne lehetne?
nem fura
azt nemtom, megfagynál-e
2/5 anonim 



válasza:




válasza:Télen is sokan hordanak szoknyát. Ha félsz, hogy fáznál, vegyél alá harisnyát vagy leggingset, attól függően, milyen szoknya.
3/5 anonim 



válasza:




válasza:Simán! Ha fázós vagy, veszel fel alá egy harisnyát és meg van oldva.
4/5 anonim 



válasza:




válasza:Vastagabb anyagú szoknya + harisnya + bakancs
Én így venném fel
5/5 anonim 



válasza:




válasza:Te télen soha nem hordtál eddig szoknyát harisnyával, vagy nem láttál ilyet senkin?🤣
Kapcsolódó kérdések:
Lányok, akik szeretnek extra mini szoknyákat és nadrágokat felvenni, nem féltek, hogy egy óvatlan mozdulat, és kilátszik a feneketek?
Vagy ilyenkor jobban ügyeltek rá, hogyan mozogtok?
Matrózblúzhoz milyen szoknyát lehet még felvenni feketén kívül?
Nem feltétlenül évnyitóra.
Lányok ti szoktatok felvenni a strandon strandszoknyát?
Van egy átlátszó anyagú (függönyből) szoknyám. Gáz lenne a ha felvenném a strandon?
Ha télen szoknyát akarok felvenni, milyen felsőt vegyek fel hozzá?
Vastag harisnya vagy cicanadrág a szoknya alá oké, de milyen pulcsit/kardigánt/blézert/akármit vegyek fel hozzá hogy izléses legyen?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




