Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz felvenni...

Szerintetek gáz felvenni függöny anyagból készült szoknyát? Brokát selyemből varrattam de közben elbizonytalanodtam. Miniszoknya, ilyen anyagból:

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 28. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hááát....a rózsa minta miatt nem nevezném túl ideálisnak, de ESETLEG egy fekete basic felsővel megnézheted hogy hogyan áll, bár nem fűzök hozzá túl sok reményt, De ha az anyag nem rózsa mintájú akkor szerintem nincs gond vele, de természetesen azt veszel fel és hordasz amit szeretnél és amiben jól érzed magad.
2021. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az anyag az egy az egyben ugyanaz mint amit linkeltem. Valami sötétebb felsővel venném fel. Nekem nagyon tetszik csak bennem van a tudat hogy konkrétan függöny anyagból van.
2021. júl. 28. 17:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyes vagyok, ha neked tetszik akkor vedd föl. Ne kattogj azon hogy miből van a lényeg hogy neked tetszik
2021. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy szerinted másoknak nem tűnne fel hogy függönyből van?
2021. júl. 28. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismét én vagyok. Lehet hogy fel fog néhánynak tűnni, de az emberek vannak olyan kultúráltak hogy nem fognak ezért téged lenézni vagy esetleg megbélyegezni. Inkább kreatívnak és ötletesnek fognak elkönyvelni, hidd el nincs okod az aggodalomra. Nekem is voltak ruháim amiket más anyagokból varrtunk és egyáltalán nem kötöttek belém, csak tudd mihez hordani az a lényeg ;)
2021. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyik barinőmtől is megkérdeztem ezt fészen és azt írta "gáz a függöny szoknya" :( De rád hallgatok és csak azért is felveszem! Köszönöm mégegyszer!
2021. júl. 28. 19:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem azért olyan sokan nem fognak rájönni hogy függönyből van.
2021. júl. 28. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Ne hallgass rá, nem gáz a lényeg a végeredmény hogy hogyan is néz ki a ruhadarab. Ha jól néz ki, senkit nem fog érdekelni hogy miből van, nyugi ;) Használd egészséggel
2021. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Holnap fel is veszem majd!
2021. júl. 28. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek se fog feltűnni.
2021. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!