Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek/Metalheadek, milyen...

Rockerek/Metalheadek, milyen bakancsot hordotok amiben nyáron nem rohad le a lábatok?

Figyelt kérdés

Ezen a nyáron egy 8 soros no name New Yorkeres bakancsot hordtam ami tökéletes volt a melegebb napokon is, de teljesen szétment, és már régóta szeretnék venni egy 15 soros Steel bakancsot ami nyilván most jó lesz a hidegebb időkben, de nem hiszem hogy nyáron fel tudnám venni... Ti milyen márkájú,fajtájú bakancsot hordotok? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat :))

18/L


/Ez a kérdés nyilván azoknak szól akik hozzám hasonlóan nyáron sem válnak meg a szeretett bakancsaiktól, úgyhogy légyszi ne gyere ide utálkozni feleslegesen hogy nyáron csak a hülyék hordanak bakancsot, köszi :)/



2021. aug. 29. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Sosem hordok bakancsot 🤷‍♂️
2021. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Steel nem éri meg, nagyon hamar szétmegy.

Nekem Red Rooster lesz olyan 2 napon belül.

2021. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Nekem Steelem van.

Az előzőt hat évvel ezelőtt kaptam. Télen, tavasszal, nyáron és ősszel is csak azt használtam, és csak idén kellett újat venni helyette, mert elkezdett kicsit beázni. Akiknek rövid időn belül szétmegy a Steelje, azok el nem tudom képzelni, mit csinálnak vele.

2021. aug. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem tudom mennyire ciki/nem ciki, de én kínaiban vettem noname márkájú fekete bakancsot. Kicsit rövidebb, mint a többi és nagyon vékony a bélése.
2021. aug. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Melyik szerencsétlen pontoz le mindenkit? Az első kivételével senki sem írt hülyeséget.
2021. aug. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Most jut eszedbe? Itt az ősz.
2021. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem hordok nyáron bakancsot, max koncertre/fesztiválra...
2021. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Martens, de megpróbálhatsz más márkákat pl. Undercover, Gladiator, Redroster.
2021. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert szeretek egy zenei stílust, miért kéne bohócnak öltöznöm?
2021. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Nyáron nem hordok bakancsot inkább creepereket meg platformos talpú nőiesebb a Dark stílushoz köthető cipőket.

Viszont volt olyan nyári nap ami zuhogó esővel indult és emiatt a Martensemben mentem el otthonról. Délutánra lett vagy 35 fok viszont a lábam meg sem érezte a dokiban.

Szóval szerintem ilyen szempontból a martens jó választás.

Na meg van elég sok jól kinéző félcipős változata is ami nyárra szerintem nem rossz vétel

2021. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!