Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első gimis évnyitóm. Egész...

Első gimis évnyitóm. Egész nap ünneplőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azoknak a válaszát várom, akik már több gimnáziumi évnyitós napon részt vettek.

Nekem az első lesz, és nem tudom eldönteni, hogy készüljek. Ényitó ünnepség, utána három osztályfőnöki óra, majd a maradék 3-4 óra rendesen meg lesz tartva.

Nem tudom, mi a szokás vagy kötelező:

Végig viseljem az ünneplőt, vagy átöltözhetek a műsor után kényelmesbe?

Esetleg a szoknyát, magassarkút lecserélhetem egy farmerre, tornacipőre úgy, hogy felül a matrózblúz marad? (Ha hideg lesz, akkor fekete, kötött kardigánnal rajta.)

Kérlek, segítsetek, hogy mi lenne a legjobb döntés?!


Üdv,

Vivi



2021. aug. 31. 07:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok


Jellemző, hogy sokszor bunkó vagyok elsőre, mert triviálisnak látom a kérdést. Aztán kicsit jobban elképzelem az egészet, de akkor meg feltör belőlem az, ami a jelenlegi véleményem (51/F).

2021. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#20: Köszönöm a tanácsot! Bár a felsőről nem dönthetek, mert matrózblúz van, amit beiratkozáskor meg kellett venni.


#21: Nincs gond azzal, hogy egyértelmű véleményed van. Azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, más hogy döntene, gondolkodna.

2021. aug. 31. 11:59
 23/28 anonim ***** válasza:
56%
Matrózblúzban azért ki lehet bírni egy napot. Majd érettségizned is abban kell (feltéve hogy normál "békeidők" lesznek).
2021. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
én eleve mindig olyan nadrágban mentem ami fekete de nem ünneplő hanem hétköznapi farmer inget meg gyorsba átvettem mindig évnyitó után. Nincs az az isten, hogy én egész nap abba legyek.
2021. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hogy alakult végül?
2021. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25# Várjál még nem ért haza:)
2021. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést! ^^


Végül fekete ünneplő nadrágban mentem magassarkúval és a matrózblúzzal. Nem vittem másik ruhát, de így elvoltam egész nap benne. A többiek sem öltöztek át 1-2 kivétellel, szóval szerintem jó döntés volt.

2021. szept. 1. 16:40
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szuper :-) lábad se fájt?
2021. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!