Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M visszaküldés: elég, ha...

H&M visszaküldés: elég, ha odaadom a futárnak, amikor egy másik csomagot veszek át, vagy mindenképp jelezni kell előtte a visszaküldési szándékot?

Figyelt kérdés
Természetesen szépen visszacsomagolva és visszaküldési lappal együtt.

2021. aug. 31. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
XDDD ez komoly ? H&M-nél kell vissza küldést igényelni ekkor jön a futár lesz egy előre kinyomtatott címkéje ami a vissza küldési azonosítót tartalmaza és rá teszi a csomagra. Ha random oda adnád neki nem tudna vele mit kezdeni meg hülyének is nézne
2021. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezni kell a visszaküldési szándékot.
2021. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha valamit szeretnél visszaküldeni, kérjük, az alábbi lépésekkel küldd vissza az árut a H&M-nek:


1) Tépd le a Visszaküldési űrlapot, és írd be azt a kódot, amely a legjobban megmagyarázza, hogy miért küldöd vissza a terméket.


2) Helyezd a visszaküldeni kívánt terméke(ke)t és a Visszaküldési űrlapot abba a csomagba/dobozba, amelyben a rendelésed megérkezett. Kérjük, hogy a Visszaküldési űrlapot mindig mellékeld a termékhez.


3) Vedd fel a kapcsolatot a DPD futárszolgálattal a következő telefonszámon: (+36 1 501 6200) (helyi díjak érvényesek) vagy használd a következő linket hogy átvegyék tőled a csomagot.



Végre betöltött az oldal.

2021. aug. 31. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Neked elmentek a visszaruert? En meg a nyaron probaltam visszakuldeni egy csomagot, KETTOSZOR is jeleztem de nem jott futar.
2021. okt. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Pont ma is küldtem egyet vissza és probléma nélkül elvitték. Tegnap is jöttek, de sajnos nem voltam itthon, mondta hogy semmi baj, rendeljen újra és jön holnap. Jött is és el is vitte. Előző hónapban is jöttek. H&M oldalon van egy link, ami a dpd oldalára vezet, ott kell kitölteni a címedet és ki tudod választani, hogy melyik napon jöjjenek a csomagért. Így csináltad?
2021. okt. 20. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen :( Keszenletben vartam az elso napon es nem jott senki, aztan a masodik napon sem, igy vegul feladtam es megtartottam a cuccokat. Ugy tudom ingyenes a visszakuldes es nem is kertek tolem semmilyen fizetesi modot a futar rendelesekor.

Koszonom egyebkent a valaszodat! :)

2021. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!