Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas superstar cipő télre...

Adidas superstar cipő télre mennyire meleg?

Figyelt kérdés
Van aki télen is hordja, mi a tapasztalata?

2021. szept. 2. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pont ezzel nincs,de ilyen télre abszolút nem jó, ha már Adidas akkor Terrex.
2021. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Egyáltalán nem jó télen, nagyon csúszik és baromi hideg. Lefagy a lábad konkrétan, csalós, hogy vastagnak néz ki, de egyáltalán nem az amúgy.
2021. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor max novemberig ajánlod?
2021. szept. 2. 13:20
 4/19 anonim ***** válasza:
3. Max addig. Mire csúszós út lesz addigra semmiképp. Én a városban a téren a színház előtt akkorát estem benne mint az állat. Ott feküdtem a jeges járdán a hóba mint egy bot és senki még csak oda se jött segíteni. Pedig akkor voltam kb 16 éves és lány. 😂 Soha többet sportcipő télre. 😂
2021. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Meg gondolom fáztál is benne?
2021. szept. 2. 13:30
 6/19 anonim ***** válasza:
5 hát ja, nem kicsit. Szóval nem igazán ajánlanám télre egyáltalán.
2021. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
"Nem igazán, egyáltalán," ezt jól megmondtam, de érted 😅
2021. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy méretben stimmelt? Tehát akkorát vettél pontosan mint a normál méreted? Kényelmes volt amúgy?
2021. szept. 2. 13:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, méretben stimmelt a többi cipőmmel, kényelmes volt főleg biciklizéshez a vastagabb talpa miatt, suliba mindig több kilométert bicajoztam oda-vissza és érezhetően kissebb mértékben fáradtam el mint egy vékony talpú cipőben.
2021. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyébként most egy Adidas Gazelle-m van. Ez is nagyon kényelmes, tudom ajánlani. De ezt nem próbálom ki télre.
2021. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!