Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz a sportmelltartó?

Tényleg gáz a sportmelltartó?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé nagyok a melleim,a normál átlag melltartó se nem tartja meg,ha meg valami csoda folytán mégis,akkor is szerintem csúnya úgy.Nagyon kiáll,ugrándoznak,szerintem egyenesen undorító látvány.Emiatt utcára szinte csak sportmelltartókat hordok,az megtartja és ezekben nem tűnnek legalább akkorának.

Tegnap viszont szüleim sikeresen megszóltak,hogy felnőtt nőnek már illene normál melltartót hordani,a barátnőim szintén ezzel jönnek,meg persze azzal,hogy nem szexi.Utóbbi mondjuk fikarcnyit sem érdekel,de azért elgondolkodtam rajta.Ez valóban ciki? 22/N



2021. szept. 3. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy ciki
2021. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Az a ciki, ha kényelmetlen, vagy nem tart rendesen. De az is csak azért, mert egész nap feszengeni fogsz.
2021. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
93%
Nem vettem észre hogy ciki lenne. Én azért hordok csak sportot mert nincs mellem amit tartani kéne. Nekem is szólt már be anyám hogy vegyek fel kosarasat mert így nem nézek ki nőnek de leszarom :D nem mintha létezne kosaras a méretemben.
2021. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Engem sokáig csesztettek mert sportmelltartot hordtam. Azóta váltottam, igazából nekem könnyebb találni rendesbol a méretemben és nem érzem veszesen kényelmetlennek. Igazából nem ciki, csak valakik nem fogadják el hogy egy felnőtt nőn van. Szexinek tényleg nem szexi, de nagyon a rendes sem, főleg ha ilyen nagymamas szabású-imádom-de ha téged nem zavar akkor nyugodtan hordj amit szeretnél
2021. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

"szerintem egyenesen undorító látvány"

Zavarodottan tekintgetek összevissza, mint Vincent Vega a Ponyvaregényben.

2021. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Örülj hogy nagy melleid vannak. En is szeretnék. Szerintem semmi gaz nincs a sportmelltartoban. Szexinek nem szexi. Bar lehet az szexi is, pl a sok fitness csajon szexinek tartom. De ahany ember annyi vélemény. Ha a normális melltartóban rosszul erzed magad akkor hord a sportmelltartot, annal nincs is rosszabb, mint mikor feszengsz a ruhad miatt. Ne foglalkozz a szuleiddel. Nagy lany vagy, es ez a te döntésed es a te életed.
2021. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy ciki én is utálom a melltartót és inkább ilyen csipkés toppokat hordok, ha valakinek meg nem tetszik akkor hordjon az melltartót🤦‍♀️
2021. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
97%
Én nagyon sokáig kényelmesnek éreztem a normál melltartókat, egészen addig, míg meg nem vettem életem első sportmelltartóját…. imádom!
2021. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem jobban tetszik a sportmelltartó, vagy top, mint a hagyományos. (27F)

A népi bölcsesség szerint: ízlések és pofonok, stb. Ahogy jól érzed magad.

Ne a környezetedhez válassz fehérneműt, hanem fordítva! Ez nyilván szülőre nem vonatkozik.

2021. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Műtét?

Ez csak nőni fog az idő múlásával mert ekkora mérethez fiatal vagy.

Ha nekem hosszú lenne a phöcsöm én is kisebbre csináltatnám mert idegesítő egy nagy cucc ott elől.

F.

2021. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!