Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak sportmelltartóba (és...

Csak sportmelltartóba (és alsó ruházatba) elmennétek edzeni utára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy többen mennek el leggingsbe és sportmelltartóba, de én személy szerint félek a beszólásoktól és perverzektől.

Viszont ahogy jön a meleg egyre jobban izzadok (én főleg felső test részen szoktam), és jobb lenne még kevesebb ruhába járni futni.


Szerintetek ez nagyon nem lenne illendő utcán? Vagy félnétek a helyembe a támadóktól/perverzektől/hajléktalanoktól?


(nyilván futóövezetben, parkban történne ez, nem a 4/6-os mellett)



2021. ápr. 24. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodtan menny szerintem, én is gyakran járok úgy. Ha nem kifejezetten "rossz környéken" laksz, akkor szerintem nincs mitől félned.
2021. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Melltartó - melltartó, mindegy, hogy sport-e vagy sem
2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is sportmelltartóban és shortban járok futni most is. De ha jön a jobb idő, még több futót látni így, szóval nincs benne semmi extra.
2021. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos nem. Vettem kifejezetten összepasszoló edző szetteket (felső + nadrág) és abban járok. Sportmelltartóban kizrólag otthon edzek, de akkor se sűrűn, mert folyton hozzáragadok az edzőszőnyeghez.
2021. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam simán, de nekem kicsi a mellem szóval egyáltalán nem tesz erotikus benyomást. Azért nagy mellekre inkább vennék rá egy pólót, de a te döntésed.
2021. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos, hogy nem mennék így ki, inkább ráhúznék még egy lenge haspólót, de ha te jól érzed így magad, akkor jó, cikinek nem ciki, az biztos. Ha valaki pimaszkodik, azt meg egy jólirányzott rúgással el kell intézni :D.
2021. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Én kimennék, de nekem eszméletlenül kicsi melleim vannak. Még az A kosaras melltartó is nagy rám.
2021. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Jaj, igen, illett volna írjam, hogy mekkora a mellem :) kb egy szúnyogcsípésnyi, szóval nem egy felnőtt film lenne az utcán :D

2021. ápr. 25. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem most miért pontoztatok le??

#1

2021. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én zöldet adtam neked.

(7)

2021. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!