Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a sálnak a neve?

Mi ennek a sálnak a neve?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy square scarf nevű sálat, de ennek nem tudom mi a magyar megfelelője, szögletes sál, jóvan', de nem hinném, hogy az lenne a neve, nem is találtam ezen a néven. A Burberryben láttam, amikor londonban voltam, de fizika szakos tanár vagyok, nem a 180-as nettóhoz való. [link] Milyen néven lelem ezt fel és merre tudok venni, nyilván nem ebből a márkából, de jó minőségűt? Bp előnyben, 50 000 forintot szánok rá maximum.

2021. szept. 4. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Bocs az offért, valószínűleg nem vagyok egy szakértő 😀😀😀, de mi az isten kerül ezen 430 Fontba? Vagy akár csak 50 ezer Forintba? Még ha valódi hernyóselyem is...🤔🤔🤔
2021. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az engem ilyen szempontból nem izgat, ha úgy nézzük akkor értelemszerűen ez különbözteti meg a plasztikai sebészt és a tanárt öltözködés szempontjából. Egyébként mivel a tanulók egy tehetséges csoportját én fogom kisérni illetve mentorálni egy komoly nemzetközi versenyen, ahol egyetlen magyar csapatként mi fogunk megjelenni Southamptonban, így kaptam fenntartói támogatást, ami alkalmi/formális ruhatár bővítésre költhető, vettem inget, öltöny, nyakkendőt, és a kimaradt pénzből szeretnék egy sálat is venni, ilyen stílusút, de természetesen nem Burberryt.
2021. szept. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!